«Будуємо Україну разом» — зустріч на факультеті бізнесу 15 березня
Дозвілля

17264961 1637508936265257 7470174248118378138 nСтудентів Луцького національного технічного університету запрошують на презентацію всеукраїнського волонтерського проекту «Будуємо Україну разом».
Зустріч відбудеться у середу, 15 березня, на dакультеті бізнесу Луцького НТУ (вул. Софії Ковалевської, 29), в ауд. № 200.

«Будуємо Україну разом» – це всеукраїнський волонтерський табір, метою якого є допомагати українцям, які потрапили в скруту і не можуть самостійно вирішити свої проблеми.
Все почалося з липня 2014 року, коли кілька активістів благодійної організації «Львівська освітня фундація» поїхали в Краматорськ через два тижні після його звільнення. «Відновлюємо стіни помешкань – руйнуємо стіни між людьми»,— саме під таким гаслом пройшов перший відбудовчий табір на Донбасі восени 2014 року.
У 2016 «БУР» охопив уже 10 міст у Луганській, Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській та Львівській областях. Участь у ньому взяли близько 500 волонтерів з різних куточків України та з-за кордону.
У 2017 році проект шукає волонтерів, аби спільними зусиллями внести барв та якравих емоцій у 14 міст по всій Україні.
Хочеш поєднати корисне з приємним? Наприклад, відвідати місто, у якому ще ніколи не бував та допомогти місцевій сім'ї? Чи розмалювати сіру будівлю разом із однодумцями з різних регіонів країни? Тоді приходь та дізнайся, як це зробити!