Менеджери-другокусники відвідали СП ТОВ «Модерн-Експо»
Дозвілля

unnamed1111У вільний від навчання час студенти-другокурсники спеціальності «Менеджмент» відвідали СП ТОВ «Модерн-Експо». Студентам була проведена оглядова екскурсія по структурних підрозділах підприємства СП ТОВ «Модерн-Експо». Було розглянуто як застосовуються кращі світові практики («Lean», «Kaizen», «TOC», «Six Sigma», тощо) в діяльності підприємства з метою забезпечення безкомпромісної якості у виробничих та управлінських процесах, і як результат – підвищення ефективності бізнесу.

Особливо вразило виробництво брендованого обладнання, а саме: дисплеїв металевих, оверхедів сигаретних, бекволів сигаретних, єврочеків, стелажів орендованих та shop-in-shop.

Студенти побачили в реальності процес виробництва брендованого обладнанням, яке призначене для збільшення продажів і просування товару конкретної торгової марки безпосередньо на торгових площах рітейлерів.

unnamed222Оглянули IT-обладнання для торгових підприємств,використання яких оптимізує роботу точок торгівлі та робить обслуговування клієнтів швидким та сучасним. З його допомогою можна використати новітні засоби розрахунку, гарантуючи зручність та надійність для ваших відвідувачів. Розглянули поштові термінали — рішення, яке надає безліч переваг, а саме: цілодобову доступність, здешевлення доставки, оперативність отримання посилки, відсутність контакту з кур’єром, різноманітність форм оплати (готівка, кредитні карти, електронні гроші).

Екскурсія була не просто веселим проведенням часу, а й мала пізнавальний характер. Студенти побачили європейський досвід виробництва торгівельного обладнання. Екскурсія видалася незабутньою, студенти повернулися додому, сповнені позитивних вражень.  Студенти та викладачі Луцького НТУ вдячні керівництву СП ТОВ «Модерн-Експо» за чудову можливість практично познайомитися з технологією виробництва брендованого обладнання. Особлива подяка – Баськовій Юлії за чудову екскурсію та змістовні відповіді на питання студентів.

Сидорук Світлана,

к.е.н., ст. викладач