Активний відпочинок студентів і викладачів поблизу Боголюбських ставків
Дозвілля

aУ неділю 2 жовтня за хорошою традицією, яка була започаткована у ще в попередні роки, колектив викладачів кафедри прикладної статистики та економіки праці спільно зі студентами усіх курсів навчання спеціальностей «Управління персоналом та економіка праці» й «Економіка» організували пікнік «на природі», зокрема у мальовничому куточку недалеко від міста Луцька – рекреаційній зоні поблизу Боголюбських ставків.

bЦей захід відбувся з метою проведення спільного дозвілля й знайомства у неформальній обстановці студентів перших курсів зі своїми старшими колегами та викладачами кафедри, а також для згуртування студентсько-викладацького колективу, формування його корпоративного духу.

Тепла сонячна осіння погода сприяла підтриманню атмосфери невимушеності й відкритості, хорошому настрою та жвавому діалогу. Під час відпочинку студенти разом з викладачами облаштовували альтанку та волейбольний майданчик, накривали на стіл, розпалювали мангал, готували куліш, смажили шашлик та ковбаски. Виготовлені страви на природі були особливо смачними …

333333333

Усіх приворожила мальовнича природа Боголюбських ставків. Перший ставок – менший, але найкрасивіший. На території відпочинкової зони є 19 різних форм та конструкцій альтанок, біля кожної з яких розміщені мангали. Другий ставок, більшого розміру, знаходиться трохи далі й оточений зі всіх боків високим очеретом, що гармонійно вписується у навколишнє середовище. На відміну від першого ставка, цей аж дихає дикою природою.

Студентсько-викладацькі команди активно проводили дозвілля граючи у волейбол. Гра тривала з перемінним успіхом, адже ніхто не хотів поступатися, в підсумку перемогла – дружба.

111111111111111111

Також викладачі кафедри підготували й провели для студентів цікаву вікторину, під час якої можна було правильно відповідаючи на запитання згідно профілю спеціальностей кафедри додатково отримати від одного до п’яти балів з певного предмету. Приємно, що студенти надали правильні відповіді практично на усі запитання, навіть з окремих предметів, які дехто з них ще не вивчав.

e

Проведений активний відпочинок дозволив ще більше згуртувати студентів і викладачів кафедри прикладної статистики та економіки праці, адже ми відчути себе однією великою родиною.

Доцент кафедри прикладної статистики та економіки праці

Ірина Шубала