Студенти ФБ зустрілися з Іреною Денеш
Дозвілля

14469569 1413399485341149 2426997837349047565 nВ четвер 29 грудня студенти факультету бізнесу дискутували на тему активного громадянства, вмотивованості та патріотизму з американкою Іреною Денеш, яка є консультантом та тренером Програми активного громадянства, Інституту лідерства та управління, Українського католицького університету.

Пані Ірена в рамках у рамках туру по Україні “Listening tour: чи є молодіжний рух в Україні?” досліджує вмотивованість молоді в постмайданівський період, шукаючи відповіді на запитання, що стосуються розвитку молодіжного руху в Луцьку та в Україні загалом.

Приємним є те, що студенти факультету бізнесу є активними громадянами України, мають бажання вдосконалюватися, змінювати себе та Україну на краще.