Факультет бізнесу на «Науковому пікніку»
Дозвілля

KppKYXRTS8AФакультет бізнесу Луцького НТУ цьогоріч вже втретє взяв участь у науковому фестивалі «Науковий пікнік», який відбувся 25 вересня на Театральному майдані міста з ініціативи Волинського інституту підтримки та розвитку громадських ініціатив та зібрав більше 30 організацій, які ділилися своїм науковим досвідом та експериментами.

unnamed 111Інтерактивні експерименти представлені професорсько-викладацьким складом факультету бізнесу викликали жвавий інтерес жителів та гостей міста, адже вони були різноплановими.

Кафедра товарознавства та експертизи в митній справі проводила експерименти з визначення ботанічних та торговельних сортів кави натуральної в зернах; визначення виду класичних прянощів за зовнішнім видом та ароматом; визначення волокнистого складу тканин.

Ngda79pZ9pM unnamed 333
KgMUtfzm l4 AVYIDrLhj2c

xvk89AXMLqcКафедри економіки та підприємництва, прикладної статистики та економіки праці, економічної теорії та міжнародної економіки, менеджменту та маркетингу  надали можливість усім охочим перевірити свої здібності до розв’язання економічних ребусів, провели лотерею на знання прапорів країн світу, майстер-клас зі складання орігамі.

Кожен відвідувач «Наукового пікніка» мав можливість не лише взяти участь у наукових експериментах і познайомитися з науковими досягненнями та інноваціями університету, але й зробити креативні фото на фоні репрезентаційного банера Луцького НТУ та отримати солодкі подарунки.

LKQ6 TSiCEk q f6bs2PAbE
 r798bB2law wSKGW-SNi9o

 https://vk.com/fblntu?z=album-52738031_236571430

https://vk.com/fblntu?z=album-52738031_236572249

Олена Баула,

заступник декана факультету бізнесу

 

Поділись з друзями

 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.