#LNTU_FeastDay — варто відвідати кожному!
Дозвілля

14218465 531845090349444 1871032703 n9 вересня Луцький національний технічний університет святкуватиме своє 50-річчя.

З цієї нагоди пройде масштабне дійство#LNTU_FeastDay, яке починається о 13:30 на території університету (вул. Львівська, 75).
           #LNTU_FeastDay – це музика, ярмарка факультетів, квест, фотосушка, мафія, спорт, дебати лицарські бої, Fi
re Show, кіно та багато іншого!

Отож, тільки прийшовши на свято, всі бажаючі можуть зразу ж зазирнути всередину університету де знаходиться фотосушка «Політех Life», там зібрані усі фото спогади з життя університету: як студенти вчаться, як відпочивають, як працюють над проектами чи завданнями та багато іншого.

14248758 531845223682764 2007660803 nНа вулиці ж гостей чекатиме ярмарка факультетів. Це така собі презентація кожного факультету університету, представлення своїх найбільших досягнень, розповідь про себе, про спеціальності, напрями підготовки. Це показ винаходів, розігрування призів та інше.

На території буде діяти Фотозона «Політех святкує свої 50 років». Працюватимуть фотографиSimply Crazy, IAMSTRONG та Оксана Кльоц, вони зробить усе для того, аби фото вийшли найцікавішими та найкрасивішими.

Настільні ігри – це те що дозволить вам весело та цікаво провести час, завести нові знайомства, поспілкуватись з хорошими людьми! Тут на всіх охочих чекатиме їх широкий вибір! «Camel Up. По верблюдам» — неймовірно потішна і захоплива гра про гонки на верблюдах. Не має власного скакуна, зате можна обрати фаворита і зробити ставку на його перемогу. Виразна атмосфера гри пробуджує справжній азарт."Діксіт" — гра з чудовими ілюстраціями, заснована на асоціаціях та спілкуванні. «Уно» — одна з найпопулярніших у світі карткових ігор — чудово підходить для великої компанії. А тут ще й будуть запропоновані «домашні правила», які здорово урізноманітнять гру.  «Дженга» — ще одна безсмертна класика. На початку гри з дерев'яних цеглинок вибудовується вежа. Потім гравці по черзі обережно виймають по одному бруску і встановлюють на вершині вежі. Той гравець, який обвалить вежу, і буде вважатися переможеним.

Всі правила ігор дуже прості і сам процес триває не довго. Якщо ж ви вперше почули такі назви, не страшно, правила пояснять і ви легко зможете ввійти у хід гри.

Також ще одна командна психологічна покрокова рольова гра з детективним сюжетом, яка моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості проти неорганізованої більшості – під всім відомою назвою «Мафія» чекатиме на гостей! Але є один нюанс на цю гру потрібно зареєструватись за посиланням https://goo.gl/forms/jGe5HgvqlZ9a7Lj52. Тут ви можете стати головним мафіозі нашого університету!

Але це ще не все! «Твістер» і «Крокодил», ось тут можна досхочу повеселитись і насміятись. Гра «Твістер», являє собою прямокутну клейонку з нанесеними на неї різнокольоровими колами. Ці кола – місця для розміщення рук і ніг. Суть гри: переставляти руки і ноги на коло зазначеного провідним кольору, не відриваючи при цьому інших кінцівок від підлоги. Якщо вам поки неясно, що ж тут веселого, спробуйте уявити, що це потрібно зробити, «обійшовши» при цьому застиглих у найбезглуздіших положеннях учасників. «Крокодил» — це гра-пантоміма. Для того, щоб успішно виконати завдання, потрібно досить непогано володіти власним тілом і мімікою. Гра дуже корисна — адже насправді мало хто з дорослих, за винятком Джима Керрі.

Але якщо ви в пошуках чогось більш серйозного, тоді до вашої уваги «Дебати» це чітко структурований і спеціально організований публічний обмін думками між двома сторонами з актуальної теми. Цей різновид публічної дискусії учасники дебатів спрямовують на переконання в своїй правоті третьої сторони, а не одне одного. Тому вербальні і невербальні засоби, що використовуються учасниками дебатів, мають на меті отримання певного результату — сформувати у слухачів позитивне враження від власної позиції. Набуло ж популярності це явище ще дуже давно і при цьому залишається актуальним і до сьогодні!Для участі у дебатах потрібно мати команду з 2 людей та, звісно ж, вміння переконувати та оперувати фактами! Але для участь теж потрібна реєстрація. https://goo.gl/forms/hvlh5bOK49BHwrBX2.

Головна подія для першокурсників це КВЕСТ. Це чудова можливість дізнатись про всі важливі місця в університеті, навчитись шукати потрібну аудиторію, та знати потаємні кутки університету, які на думку старшокурсників є невід’ємною частиною студентського життя! Але квест теж потребує реєстрації та створення своєї команди з 4 людей: https://goo.gl/forms/csjoTEzwSx0ZRjIf1.

На території стадіону можна буде спостерігати представлення різноманітних спортивних напрямів.

Такі як, Street workout. Цю дисципліну будуть представляти спортсмени зГО «ArmaWork»; Будуть проходити показові виступи з капуейро.

Не менш цікаво буде спостерігати за лицарськими боями.

Все це доповнюватиметься виступами з музичної сцени де лунатиме музика що даруватиме чудовий настрій. Виступатиме гурт «kОta»! (Key Of The Air) або ті, чия музика легка, як повітря, а слова відкривають кожне серце, не залишаючи байдужим,ще один чудовий гурт -Дев'ята нота, Роман Ковальчук, Микола Більшевич, Квартет творчих ентузіастів на чолі з Марією Созонік, Doriana LubArt, Twice a week, які є фіналістами проекту ''WEPLUS MUSIC AWARDS'', неперевершений гурт KOLOфолк-рок гурт з м.Луцька, що нещодавно переїхав до Львову і там працює над дебютним альбомом, ось кого можна буде зустріти на святі, також для усіх станцює команда Iron City.
          
14281558 531847960349157 1652404838 nКозацьке Стрілецьке Братство, спеціально до дня народження університету готує для усіх сюрприз — безкоштовний смачний куліш! А ще, від козаків на учасників чекатиме виставка зброї.

Також у рамках#LNTU_FeastDay відбудеться презентація програми Work & Travel 2017! Це програма для студентів, яка надає можливість провести незабутнє літо в Америці. Спікер буде Максим Корягін, директор кар'єрного центру «Юнікс». Початок о 17:00. Аудиторія № 36.

Вечір про Студентську раду – це те чого варто чекати, тут не тільки розповідатимуть цікаві історії з життя Студради, показуватимуть відео і роздаватимуть чай та печиво, ГОЛОВНЕ вручатимуть нагороди, грамоти, ПРИЗИ, для найактивніших учасників серед настільних ігор, за перші зайняті місця в квесті, для головного мафіозі та багато інших неочікуваних сюрпризів чекатиме на гостей цього вечора. Адже в нас чудові партнери: мережа піцерій«Теревені», подарункові сертифікати від цього закладу чекають на учасників дійства, у соц мережах розігруються сертифікати відмагазину ЯБКОта кінотеатру PREMIER CITY, нашими друзями є клуб«Твоя фішка», кав’ярня «Цукерня» та багато інших не менш відомих партнерів допомагають нам у проведенні цього свята.

Завершиться це свято FireShow та кінопоказом «Політех Night Cinema» фільмом «Розумник Вілл Хантінг», що проходитиме на стадіоні на привеликому екрані в хорошій дружній атмосфері з пледом та чашкою чаю. Пам’ятайте, у програмі можливі зміни. Про всі деталі можна дізнатися тут: https://vk.com/lntu_feastday

Отже, цей день справді стане для вас найцікавішим серед усіх і ви не зможете про нього забути!

Поділись з друзями

 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.