У Луцькому НТУ майбутні бізнесмени обрали Міс та Містера факультету
Дозвілля

QIP Shot - Screen 156Дійство відбулось у вівторок, 13 березня, у Палаці культури міста Луцька. Повболівати за друзів-учасників прийшло багато їхніх колег-студентів факультету бізнесу та інших факультетів ЛНТУ.

 
«Diversity at university»: Луцький НТУ запрошує студентів-іноземців (ВІДЕО)
Дозвілля

QIP Shot - Screen 149З’явилося відео міжкультурної вечірки, що відбулася у Луцькому національному технічному університеті 8 грудня 2017 року.

ВІДЕО «Diversity at university»

В університеті наголошують, що «Луцький національний технічний університет — це інститут рівних можливостей, в який приймаються міжнародні студенти незалежно від статі, мови чи релігії. Історія ЛНТУ починається з 1966 року. З того часу університет закінчили безліч провідних фахівців. Наш диплом визнаний багатьма країнами світу».

 
Стань учасником одного із найбільших молодіжних Форумів України
Дозвілля

6ksfy-tmb-270x180Фонд «Відкрий Україну» пропонує стати учасником одного із найбільших молодіжних Форумів УкраїниVІ Київського безпекового форуму для молоді.

Деталі на сайті Фонду «Відкрий Україну»

 
МІЖКУЛЬТУРНА ВЕЧІРКА У ЛУЦЬКОМУ НТУ
Дозвілля

img-9189 smallМоре позитиву, шквал бурхливих емоцій вирували 8 грудня у приміщенні нещодавно відкритої та урочисто прикрашеної їдальні Луцького НТУ.

На дійство Diversity at university, організоване відділом міжнародних зв’язків нашого вузу, за сприяння програми Британської Ради для молоді Active Citizens Ukraine, завітало керівництво вишу. З вітальним словом до усіх звернулася проректор з науково-педагогічної роботи Валентина Галущак.

Детальніше на сайті Луцького НТУ

та фотозвіт сторінці Відділу міжнародних зв’язків у фейсбуці

 
Шукайте «свою фішку»: Доктор Звук – студентам Луцького НТУ
Дозвілля

 MG 1465У суботу, 25 листопада, у факультеті бізнесу Луцького НТУ студенти прийшли послухати актора дубляжу Юрія Коваленка, більше відомого як Доктор Звук, який  розповів їм про особливості своєї професії та запросив присутніх у «Школу Доктора Звука», яка проходить у Луцьку.

Детальніше на сайті Волинських новин

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 19