Олена Абаза ділилася «телевізійними секретами» зі студентами Луцького НТУ
Досягнення студентів

SAM A T S12 листопада до Луцького НТУ завітала Олена Абаза на зустріч зі студентами факультету бізнесу, яку організував його декан Тарас Божидарнік. Відома телеведуча розповіла молодим людям про зв'язок бізнесу і телебачення, а також поділилася «секретами» успішної роботи телеканалів.

SAM A AОлена Абаза – випускниця Луцького НТУ (спеціальність «Менеджмент організацій у виробничій сфері»), а нині – ведуча на «5 каналі» – мешкає у Києві, але з радістю приїжджає до рідного Луцька. Спочатку вона думала, що присвятить своє життя кар'єрі співачці, але доля розпорядилася по-іншому. Навчаючись в університеті, дівчина активно брала участь у різноманітних заходах, тож завдяки цьому її запросили на місцеве телебачення, де вона почала вести прогноз погоди. Оскільки він транслювався на телеканал «Інтер», то згодом її «помітили» у Києві і запросили на проби. Одним із ключових факторів, що забезпечив пані Олені місце ведучої на «5 каналі», стало відмінне знання української мови.

SAM A TРозпочинаючи розмову, Олена Абаза відмітила, що «спілкуватися вживу важче, ніж вести прямий ефір, адже перед тобою замість фотокамер – очі». Проте бесіда протікала жваво і невимушено.

«Телебачення – це теж бізнес. Тут спрацьовують усі економічні схеми просування продукту», – зазначила пані Олена. – «Не зважаючи на популярність Інтернету, телебачення має досить потужний вплив: так за дослідженнями, молоді люди проводять перед екраном телевізора понад три години у день, а старші – вдвічі більше». Також вона розповіла студентам про те, що багато на телебаченні залежить від продюсера та цілей, які він ставить перед собою, про важливість рейтингів та те, як вони формуються («ранок телевізійника розпочинається з перегляду рейтингів»), про особливості співпраці телеканалів із рекламодавцями та про нестачу хороших ідей на телебаченні.

SAM A VНайбільше на телебаченні пані Олені подобається те, що воно активно розвивається, що тут присутня творчість і цікаві люди. Так, прикладом успішної та унікальної людини для Олени Абази є Володимир Зеленський: «Він зробив себе сам! Пам'ятаю, як десять років тому він приходив на ефір і говорив про грандіозні плани, які тоді здавалися нереальними. А тепер він їх втілив у життя!».


SAM A M SAM A Talach

Студентам же телеведуча порадила «вбирати у себе усю інформацію, бо вона може знадобитися у будь-який момент». Адже, на її думку, «знання є найбільшим скарбом».

Тетяна Гапончук

Поділись з друзями

 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.