Дем'ян Петрик — голова Молодіжної ради при Міській раді Луцька
Досягнення студентів

43083134 2103672906311608 8978748351990202368 nВ Луцькій міській раді створено Молодіжну раду. Члени ради – студенти луцьких університетів, школярі, учасники громадських та скаутських організацій. Серед 25 осіб також голова студентської ради факультету бізнесу, другокурсниця спеціальності «Менеджмент» Анна Ходун, магістр спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Дем'ян Петрик (член громадської організації «Молодіжна платформа») та випускниця спеціальності «Управління персоналом і економіка праці» Марія Шевчук (член Волинської обласної громадської організації «Волинський інститут підпримки та розвитку громадських ініціатив»).

3 жовтня 2018 року відбулися вибори голови Молодіжної ради при Міській раді Луцька.

Факультет бізнесу Луцького НТУ вітає Дем'яна Петрика із заслуженою перемогою та обранням головою Молодіжної ради при Міській раді Луцька. Зичимо подальших перемог, крилатих ідей і задумів та втілення їх у реальність!

QIP Shot - Screen 225Свої враження Дем'ян розмістив на сторінці в фейсбуці:

«Третє жовтня тепер назавжди запам'ятається для мене як день перемоги, перемоги внутрішньої над собою, бо так складалось завжди, що весь час поки я був в громадській діяльності то ховався за кимось, а тут рванув вперед і поперло.

Тепер я голова Молодіжної ради при Луцькій Міській раді, і це капець як неочікувано, я стояв за трибуною презентував свою „передвиборчу діяльність“ і до останнього сумнівався чи вистачить мені сил… Навіть був момент коли я хотів зняти свою кандидатуру, але слова підтримки деяких людей і шість голосів (Карл, шість, де їх стільки взялося) в першому турі запалили мене і я уже не мав права здатися. А потім другий і третій тури де у нас з Юрій Семчук однакова кількість голосів, та втручання інших зовнішніх факторів… І надія почала помаленьку стихати…

Але розпочали ми четвертий тур і думка в голові „А може ну його…“. І тут виборча комісія на чолі з Andriy Danilyuk починають рахувати голоси і на кожному „Петрик Дем'ян“ серце зупиняється…
Підсумки 16/7 в мою користь і ніколи такого відчуття ще не було, секунда нерозуміння ситуації, але це перемога.

Я дякую усім, усім хто голосував за мене, усім хто підтримував та вірив в мене та тим чотирьом людям які в четвертому турі змінили все таки свою думку в мою користь.

Ми обрали нам крутих заступника і секретаря це — Юрій Семчук та Юля Приступа, це чудові люди з крутими ідеями і поглядами які перетинаються з моїми.

Дякую усім тим хто вітав мене, мені дуже приємні ваші слова, я надіюсь, що виправдаю ваші сподівання і ми разом не дамо спокою Міській раді.

Плідної нам усім роботи! Лупаєм сю скалу!!!»

Поділись з друзями

 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.