«НОВІ ІДЕЇ ТА НОВІ МОЖЛИВОСТІ» СТУДЕНТІВ ЛУЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Досягнення студентів

VENHhBzyIQOGIQxniRONУ травні 2017 року було оголошено результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «New ideas. New possibilities»/«Нові ідеї. Нові можливості», що проводився кафедрою іноземних мов Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. У конкурсі взяли участь студенти вищих навчальних закладів різних регіонів України. Конкурсна комісія відзначила досить високий теоретичний і практичний рівень представлених наукових робіт. Окрім того, усі роботи мали авторське бачення проблеми, сформоване на основі детального опрацювання наукових джерел та особистих досліджень.

Для конкурсу студенти готували наукові роботи англійською чи французькою мовою під керівництвом двох наукових керівників: викладача фахової кафедри (Scientific Advisor) та викладача-лінгвіста (Linguistic Advisor).

sertifikat peremozhcya anna savosh 1 small
winner certificate talakh khrystyna 1 small  

winner certificate vladyslav yakubovskyi 1 small

Переможцями конкурсу (Імісце) стали й студенти Луцького національного технічного університету:

- Анна Савош (факультет бізнесу);

- Христина Талах (факультет бізнесу);

- Владислав Якубовський (факультет обліку та фінансів).

Виконані англійською мовою наукові роботі переможці зможуть ще й презентувати на 84-й щорічній науковій студентській конференції КНЕУ «Соціально-економічні перспективи України у ХХІстолітті».

Вітаємо студентів Анну Савош, Христину Талах і Владислава Якубовського та їхніх наукових керівників Сергія Войтовича та Вікторію Приходько, Наталію Вавдіюк та Наталію Киселюк, Наталію Корецьку та Аллу Губіну з перемогою. Бажаємо нових цікавих ідей та проектів!

Наталія Корецька,
заступник декана факультету обліку та фінансів

Поділись з друзями

 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.