Студентка факультету бізнесу серед кращих знавців дисципліни «Стратегічне управління»
Досягнення студентів

Kravschenja 127 квітня 2017 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління», де студентка V курсу спеціальності «Менеджмент організацій та адміністрування» Кравченя Ірина здобула диплом ІІІ ступеня.

В олімпіаді прийняли участь близько п’ятдесяти студентів з різних куточків України. Програма олімпіади передбачала вирішення тестових завдань та розв’язок практичних задач. Після виконання завдань на учасників чекала цікава екскурсія університетом та містом.

Бажаємо Ірині ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Нехай творчий потенціал, невичерпний ентузіазм та наполеглива праця допоможуть досягнути омріяної мети.

Деканат факультету бізнесу