Студентка факультету бізнесу серед переможців Всеукраїнської олімпіади з інтелектуальної власності
Досягнення студентів

QIP Shot - Screen 06527–28 квітня 2017 року в Національному технічному університету «Харківський політехнічний інститут» відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Інтелектуальна власність», в якій прийняли участь близько сотні студентів з різних навчальних закладів України, зокрема, таких міст, як Полтава, Харків, Дніпропетровськ, Маріуполь, Львів.

Луцький НТУ представляла студентка факультету бізнесу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» магістрантка Вікторія Швирид, яка повернулася до Луцька з диплом ІІ ступеня за перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальності «Інтелектуальна власність».

Враження від перебування в Харкові ділиться Вікторія: «Олімпіада проходила в два етапи – спочатку, до обідньої перерви, виконання письмового завдання, після обіду – тестування. Наступного дня учасники олімпіади взяли участь в семінарі на тему: «Актуальні питання інтелектуальної власності в Україні» та особисто поспілкуватися з доктором економічних наук, професором, академіком Академії економічних наук України Петром Григоровичем Перервою.

QIP Shot - Screen 064Організатори провели нам, учасникам олімпіади, цікаву екскурсію навчальним містечком НТУ «ХПІ» та містом Харків. Приємно було отримати разом з грамотою про перемогу також і актуальні книги, присвячені питанням комерціалізації технологій.

Щира вдячність викладачам університету — ректору Петру Петровичу Савчуку та асистенту Інні Володимирівні Боярській за надані знання та навички, безцінний досвід й можливість поспілкуватися із студентами з різних вищих навчальних закладів України».

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щиро вітає Вікторію із заслуженою перемогою та бажаємо бути наполегливою та сміливою у своїх починаннях!

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності