СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ БІЗНЕСУ СТАЛИ СТИПЕНДІАТАМИ ФОНДУ ІГОРЯ ПАЛИЦІ «ТІЛЬКИ РАЗОМ»
Досягнення студентів
Написав Деканат факультету бізнесу
Субота, 29 квітня 2017, 15:04

dsc 9023 small tr24 студенти стали переможцями стипендіального проекту фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Перший етап конкурсу – це написання есе на тему свого проекту, після чого здійснювався відбір у другий тур. Другий етап передбачав презентацію ідеї, яка відбулася в Луцькому НТУ. Було представлено 20 проектів, із яких 7 у виконанні наших студентів здобули перемогу.

dsc 9016 small TRАвторами кращих стали:

- 4 СТУДЕНТКИ ФАКУЛЬТЕТУ БІЗНЕСУ — ІРИНА ГАРАНЧЕВСЬКА, ЮЛІЯ ПУСТОВІТ, СВІТЛАНА МІДИК, ОЛЕНА ЩЕРБІК;

- 1 СТУДЕНТКА ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ ТА ФІНАНСІВ- ВАСИЛИ ДУНЬ;

- 1 СТУДЕНТКА ФАКУЛЬТЕТУ БУДІВНИЦТВА ТА ДИЗАЙНУ — ОЛЬГ БАКУН;

- 1 СТУДЕНТ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ — БОГДАН ДАЦЮК.

DSC 8927 TRЗаступник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Орест  Маховський перед початком вручення сертифікатів передав вітання від засновника Фонду. «Ця ідея Ігоря Палиці, його проект із підтримки обдарованої молоді краю. Ми спілкуємося, обговорюємо цікаві ініціативи і реалізуємо ті, що найбільш актуальні для Луцька, області, країни. Цього року комісія стояла перед непростим вибором, оскільки було багато цікавих і практичних проектів. Дехто з вас вперше бере участь, а дехто вдруге є стипендіатом. Бажаю, щоб стипендію, яку ви здобули – змогли використати ефективно, з максимальною користю для себе, щоб інвестували ці кошти у свій розвиток. Постарайтеся їх використати на те, що створить для вас кращі конкурентні переваги на трудовому шляхові. Здобутків вам і успіхів у житті», – побажав Орест Маховський.

Вітаємо переможців із заслуженою перемогою! Бажаємо не зупинятись! Досягати ще більше! Залишатись і надалі найкращими!

Деканат факультету бізнесу

За матеріалами:http://tilkyrazom.com.ua/24-studenty-staly-peremozhtsyamy-stypendialnogo-proektu/