І олімпіаду написали, і на фестивалі писанок побували…
Досягнення студентів
Написав Надія Хвищун
Неділя, 23 квітня 2017, 21:43

Olijnyk14 квітня 2017 року студенти факультету бізнесу спеціальності «Менеджмент організації» Бондарська Катерина та Олійник Степан взяли участь у першому етапі IV Всеукраїнської олімпіади з менеджменту серед молоді, що пройшов на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України у м. Києві.

Olijnyk BondarskaЗагалом в наукових змаганнях приймали участь понад 70 учасників з 16 університетів України у шести індивідуальних номінаціях: «Практики та методи менеджменту», «Система менеджменту якості», «Система екологічного менеджменту», «Система енергетичного менеджменту», «Система управління безпечністю харчової продукції», «Система менеджменту здоров'я та професійної безпеки».

Катерина та Степан продемонстрували високий рівень знань у сфері менеджменту та посіли призові місця у номінації «Кращі практики та методи менеджменту». Зокрема, Олійник Степан отримав диплом переможця І ступеня, а Бондарська Катерина отримала диплом лауреата ІІ ступеня.

18136832 1484511798268321 233822253 nПрограма олімпіади була дуже цікавою та пізнавальною, адже окрім вирішення різного роду теоретичних завдань з менеджменту учасники мали змогу відвідати музей анатомії, ботанічний сад НУБіП. А після оголошення результатів була нагода прогулятися передсвятковим Києвом.

Щиро вітаємо переможців! Бажаємо успіху, натхнення та нових звершень!

Кафедра менеджменту та маркетингу