НОВІ ПЕРЕМОГИ ЕКОНОМІСТІВ
Досягнення студентів
Написав Факультет бізнесу
П'ятниця, 07 квітня 2017, 15:34

QIP Shot - Screen 07931 березня 2017 року в стінах ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Економіка та управління підприємствами». Приємно, що наші студенти факультету бізнесу Кушнірук Сергій та Жуковська Ольга достойно представили наш ВУЗ та були нагороджені дипломами відповідно ІІ й ІІІ ступеня.

Своїми враженнями діляться переможці:

QIP Shot - Screen 078Жуковська Ольга: «Хоча я вже є дипломованим магістром і закінчила навчання в університеті в місяці лютому, проте мені випала можливість ще трішечки побути студенткою, взявши участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Економіка та управління підприємствами», у якому мені пощастило потрапити до заключного ІІ етапу, що відбувся 31 березня 2017 року на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Факультет економіки та управління ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», що безпосередньо проводив конкурс, гостинно зустрів усіх учасників. Всього на конкурс було представлено 169 студентських наукових робіт від 187 учасників, проте за підсумками І етапу (рецензування) II туру конкурсу було відібрано лише 25% від їх загальної кількості, автори яких мали змогу взяти участь у підсумковій науково-практичній конференції та представити й захистити результати своїх наукових досліджень. Окрім нашого Луцького НТУ, учасниками конференції були представники з різних вищих навчальних закладів України, зокрема, таких міст, як Київ, Харків, Суми, Дніпропетровськ, Полтава, Львів, Тернопіль, Житомир, Одеса, Херсон, Кременчук, Кривий Ріг. Кожен з молодих науковців гідно представив результати своєї наукової роботи. Презентовані дослідження вирізнялися своєю оригінальністю, новизною, високим аналітичним рівнем та свідчать про справжнє, щире захоплення молодих науковців економікою. Захід такого типу є не лише конкурсом, де учасники виборюють певні місці, а й можливістю для студентів почерпнути нові знання, відкрити нові напрями наукової діяльності, поділитися особистим досвідом, розширити власний кругозір, обговорити проблеми сучасної економіки підприємств та нові креативні ідеї задля їх вирішення.

Висловлюю щиру вдячність своєму науковому керівнику к.е.н., доценту кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Пушкарчук Ірині Миколаївні за спільну плідну роботу над науковими дослідженнями та всебічну підтримку!».

QIP Shot - Screen 077Кушнірук Сергій:«31 березня команда з Луцького національного технічного університету, у складі мене, Жуковської Ольги та нашого наукового керівника Ірини Миколаївни Пушкарчук, мала честь брати участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт. Ми дуже раді, що наші роботи отримали шанс бути відзначеними і нагородженими дипломами.

Наша команда вдячна за можливість побувати у Києві. Ми дуже раді, що змогли побачити і відчути ту старовинно-вишукану атмосферу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Хочеться відзначити, що ІІ етап Конкурсу (підсумкова науково-практична конференція) було проведено на вищому рівні. Було представлено безліч цікавих наукових робіт. Ми мали можливість почути про самі актуальні проблеми економіки підприємств на сьогоднішній день, розглянути їх теоретичний та практичний базис, дізнатися про основні шляхи подолання наявних проблем. Радіємо, що й ми змогли захищати свої наукові здобутки, поділитися нашими баченнями, а також дізнатися щось нове, доповнити свій світогляд.

Дякуємо за надану нам можливість захистити свої результати, набути нового досвіду, представити наш університет із найкращої сторони. Надіємося на подальшу співпрацю, на запеклу освітню боротьбу і на можливість ще раз прийняти участь в таких значимих для нашої держави конференціях.

Від себе хотів би дуже подякувати своїй кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, яка дала мені знання, навчила безлічі цікавих речей, наставила на істинний шлях. Низький вам уклін і подяка! Особливу подяку хочу висловити своєму науковому керівнику, за витрачений на мене час, за постійну підтримку, за допомогу в роботі, за материнську турботу і за всі ті враження та переживання, які ми пережили разом. ДУЖЕ ВАМ УСІМ ДЯКУЮ!!!»