Студентка факультету бізнесу здобула диплом І ступеня в конкурсі наукових робіт
Досягнення студентів

unnamed auhimik 1Нещодавно 29 березня 2017 року в Харківському державному університеті харчування та торгівлі відбулась підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу з природничих, технічних і гуманітарних наук з напрямку «Економіка та управління в сфері торгівлі», де студентка IV курсу напряму підготовки «Економіка підприємства» Аухімік Олена, під керівництвом завідувача кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Ковальської Любов Леонідівни, здобула диплом І ступеня.

unnamed auhimikВ конференції брали участь понад 90 робіт з різних вузів по всій Україні, але, крім Луцького НТУ, були відібрані і представлені роботи 20 учасників з таких ВНЗ як: НТУУ «Київський політехнічний інститут» ім. І. Сікорського, Житомирський ДТУ, ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана», Львівський торговельно-економічний університет, НТУ «Харківський політехнічний інститут», Харківський державний університет харчування та торгівлі, Хмельницький НУ, Одеський НПУ, ВНЗ «Університет ім. Альфреда Нобеля», Херсонський НТУ, Миколаївський національний унісерситет ім. В. О. Сухомлинського, Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. М. Тугана-Барановського, Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського, Харківський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи», Дніпровський національний університет ім. О. Гончара.

Протягом заходу молоді науковці мали змогу обмінятися інформацією про заклад, де навчаються, а під час підведення підсумків поділитися враженнями та особистим досвідом.

Конференція проходила в творчій та дружній атмосфері, студенти давали поради, а також намагалися розвіяти напругу та заспокоїтися. Члени конкурсної комісії з повагою та розумінням віднеслися до учасників.

Вдячність кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності за таку можливість отримати безцінний досвід та поспілкуватися з представниками наукового осередку з інших вишів.

Олена Аухімік,

студентка IV курсу напряму підготовки