Досягнення студентів - Факультет бізнесу ЛНТУ
На факультеті бізнесу обрали найкращу кафедру за результатами студентської наукової діяльності
Досягнення студентів

QIP Shot - Screen 179На факультеті бізнесу Луцького національного технічного університету відзначили найкращих студентів-науковців та їхніх керівників, а також обрали найкращу кафедру року.

 
Студенти-міжнародники: перемоги у 2017–2018 н.р.
Досягнення студентів

30713355 422498484828778 4316708586058120798 n - копияКожен учень мріє про яскраве майбутнє. І дуже добре, коли мрії збуваються. Студентам-міжнародникам Луцького НТУ повезло: вони навчаються, займаються наукою, мають активне дозвілля. За період навчання вони отримують знання, що дають можливість вільно почуватися у сучасному мінливому світі. Хороші теоретичні знання дають змогу перемагати на олімпіадах, презентувати свої дослідження на конференціях, брати участь у конкурсах студентських наукових робіт та інших заходах.

 
Перемога на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт з інвестиційного та інноваційного менеджменту
Досягнення студентів

Grunchuk1В результаті успішного захисту наукової роботи на тему: «Стимулювання інноваційної активності працівників сільськогосподарського підприємства» на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності», який  відбувся 24 квітня 2018р. у Киівському національному університеті технологій та дизайну студенти кафедри маркетингу  факультету бізнесу Гринчук Вікторія та Новосад Ірина здобули беззаперечну перемогу та отримали диплом І ступеня.

Вітаємо дівчат та наукового керівника  -  доцента Герасимяк Нелю Вікторівну із заслуженою перемогою та бажаємо подальших перемог!

Деканат факультету бізнесу

 
Серед проектних менеджерів — студенти Луцького НТУ!
Досягнення студентів

Bondarska 124 квітня 2018 року в СНУ ім. Лесі Українки відбулась підсумкова конференція із захисту студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління проектами і програмами». Захист наукових робіт відбувався за секціями «Управління та адміністрування» та «Інформаційні технології».

Студентка спеціальності «Менеджмент і адміністрування» Катерина Бондарська успішно захистила наукову роботу на тему: «Управління проектом івент-заходу в Луцькому НТУ та отримала диплом ІІ ступеня.

Вітаємо Катерину та наукового керівника — д.е.н., проф. Н. С. Вавдіюк  із заслуженою заслуженою перемогою та бажаємо подальших досягнень!

Деканат факультету бізнесу

 
Нова перемога управлінців персоналом на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт
Досягнення студентів

Книжник16 квітня 2018 року на базі Тернопільського національного економічного університету відбувала підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці». До участі у цьому заході була запрошена магістр з економіки (спеціалізація «Управління персоналом та економіка праці») Книжник Оксана Василівна.

За підсумками захисту наукових робіт Книжник Оксана була нагороджена дипломом переможця ІІІ ступеня.

Вітаємо нашу студентку та її наукового керівника, завідувача кафедри економіки, д.е.н., доц. Шубалого О. М. з новою перемогою та бажаємо нових професійних звершень!

Деканат факультету бізнесу

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 31