Дем'ян Петрик — голова Молодіжної ради при Міській раді Луцька
Досягнення студентів

43083134 2103672906311608 8978748351990202368 nВ Луцькій міській раді створено Молодіжну раду. Члени ради – студенти луцьких університетів, школярі, учасники громадських та скаутських організацій. Серед 25 осіб також голова студентської ради факультету бізнесу, другокурсниця спеціальності «Менеджмент» Анна Ходун, магістр спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Дем'ян Петрик (член громадської організації «Молодіжна платформа») та випускниця спеціальності «Управління персоналом і економіка праці» Марія Шевчук (член Волинської обласної громадської організації «Волинський інститут підпримки та розвитку громадських ініціатив»).

3 жовтня 2018 року відбулися вибори голови Молодіжної ради при Міській раді Луцька.

Факультет бізнесу Луцького НТУ вітає Дем'яна Петрика із заслуженою перемогою та обранням головою Молодіжної ради при Міській раді Луцька. Зичимо подальших перемог, крилатих ідей і задумів та втілення їх у реальність!

 
На факультеті бізнесу обрали найкращу кафедру за результатами студентської наукової діяльності
Досягнення студентів

QIP Shot - Screen 179На факультеті бізнесу Луцького національного технічного університету відзначили найкращих студентів-науковців та їхніх керівників, а також обрали найкращу кафедру року.

 
Студенти-міжнародники: перемоги у 2017–2018 н.р.
Досягнення студентів

30713355 422498484828778 4316708586058120798 n - копияКожен учень мріє про яскраве майбутнє. І дуже добре, коли мрії збуваються. Студентам-міжнародникам Луцького НТУ повезло: вони навчаються, займаються наукою, мають активне дозвілля. За період навчання вони отримують знання, що дають можливість вільно почуватися у сучасному мінливому світі. Хороші теоретичні знання дають змогу перемагати на олімпіадах, презентувати свої дослідження на конференціях, брати участь у конкурсах студентських наукових робіт та інших заходах.

 
Перемога на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт з інвестиційного та інноваційного менеджменту
Досягнення студентів

Grunchuk1В результаті успішного захисту наукової роботи на тему: «Стимулювання інноваційної активності працівників сільськогосподарського підприємства» на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності», який  відбувся 24 квітня 2018р. у Киівському національному університеті технологій та дизайну студенти кафедри маркетингу  факультету бізнесу Гринчук Вікторія та Новосад Ірина здобули беззаперечну перемогу та отримали диплом І ступеня.

Вітаємо дівчат та наукового керівника  -  доцента Герасимяк Нелю Вікторівну із заслуженою перемогою та бажаємо подальших перемог!

Деканат факультету бізнесу

 
Серед проектних менеджерів — студенти Луцького НТУ!
Досягнення студентів

Bondarska 124 квітня 2018 року в СНУ ім. Лесі Українки відбулась підсумкова конференція із захисту студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління проектами і програмами». Захист наукових робіт відбувався за секціями «Управління та адміністрування» та «Інформаційні технології».

Студентка спеціальності «Менеджмент і адміністрування» Катерина Бондарська успішно захистила наукову роботу на тему: «Управління проектом івент-заходу в Луцькому НТУ та отримала диплом ІІ ступеня.

Вітаємо Катерину та наукового керівника — д.е.н., проф. Н. С. Вавдіюк  із заслуженою заслуженою перемогою та бажаємо подальших досягнень!

Деканат факультету бізнесу

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 31