Навчання в португальському виші IPB в Брагансі
Досягнення студентів
Написав Деканат факультету бізнесу   
Вівторок, 08 серпня 2017, 17:52

QIP Shot - Screen 081Навчаючись в Луцькому національному технічному університеті, всі студенти мають виключну можливість по програмі міжнародного студентського обміну провести семестр в інших провідних університетах та інститутах світу. Одним з таких потужних закладів є Політехнічний інститут міста Браганса, що в Португалії.

Враженнями від навчання в португальському виші ділиться випускниця напряму підготовки «Економіка підприємства» Юлія Семенченко

 
«НОВІ ІДЕЇ ТА НОВІ МОЖЛИВОСТІ» СТУДЕНТІВ ЛУЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Досягнення студентів
Написав Деканат факультету бізнесу   
Понеділок, 22 травня 2017, 20:10

VENHhBzyIQOGIQxniRONУ травні 2017 року було оголошено результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «New ideas. New possibilities»/«Нові ідеї. Нові можливості», що проводився кафедрою іноземних мов Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. У конкурсі взяли участь студенти вищих навчальних закладів різних регіонів України. Конкурсна комісія відзначила досить високий теоретичний і практичний рівень представлених наукових робіт. Окрім того, усі роботи мали авторське бачення проблеми, сформоване на основі детального опрацювання наукових джерел та особистих досліджень.

 
Студентка факультету бізнесу серед кращих знавців дисципліни «Стратегічне управління»
Досягнення студентів
Написав Деканат факультету бізнесу   
Середа, 17 травня 2017, 21:37

Kravschenja 127 квітня 2017 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління», де студентка V курсу спеціальності «Менеджмент організацій та адміністрування» Кравченя Ірина здобула диплом ІІІ ступеня.

В олімпіаді прийняли участь близько п’ятдесяти студентів з різних куточків України. Програма олімпіади передбачала вирішення тестових завдань та розв’язок практичних задач. Після виконання завдань на учасників чекала цікава екскурсія університетом та містом.

Бажаємо Ірині ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Нехай творчий потенціал, невичерпний ентузіазм та наполеглива праця допоможуть досягнути омріяної мети.

Деканат факультету бізнесу

 
Навчання в Луцькому НТУ – стажування в Люблінській Політехніці в Польщі
Досягнення студентів
Написав Деканат факультету бізнесу   
Середа, 17 травня 2017, 21:06

F-P 1Щороку студенти Луцького національного технічного університету мають змогу проходити стажування в Бюро міжнародних обмінів Люблінської політехніки. Наразі таку фантастичну можливість, пройти стажування за кордоном, отримала і я. Спочатку мені показали моє робоче місце, розповіли як користуватися технікою, яка є в офісі, пізніше познайомили з ректором та іншими працівниками університету.

 
Студентка факультету бізнесу серед переможців Всеукраїнської олімпіади з інтелектуальної власності
Досягнення студентів
Написав Деканат факультету бізнесу   
Понеділок, 01 травня 2017, 16:54

QIP Shot - Screen 06527–28 квітня 2017 року в Національному технічному університету «Харківський політехнічний інститут» відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Інтелектуальна власність», в якій прийняли участь близько сотні студентів з різних навчальних закладів України, зокрема, таких міст, як Полтава, Харків, Дніпропетровськ, Маріуполь, Львів.

Луцький НТУ представляла студентка факультету бізнесу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» магістрантка Вікторія Швирид, яка повернулася до Луцька з диплом ІІ ступеня за перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальності «Інтелектуальна власність».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 27