Свято вручення дипломів на факультеті бізнесу Луцького НТУ
Середа, 06 червня 2012, 20:54

Duplom 2012_32 червня в Луцькому національному технічному університеті відбулося в черговий раз Свято вручення дипломів.
Після напружених державних іспитів, захисту дипломних і магістерських робіт факультет бізнесу сьогодні випускає 354 (з них 158 чол. денної та 196 чол. заочної форми) фахівців з менеджменту, економіки підприємства, міжнародної економіки, маркетингу, прикладної статистики, управління персоналом і економіки праці.

Присутніми на урочистому врученні дипломів студентам факультету бізнесу були випускники, їх батьки, друзі та почесні гості свята – проректор з навчально-виховної роботи Луцького НТУ – Бондарський О. Г., голова Держголовслужби України у Волинський області – Малиновський В. Я., заступник начальника Головного управління економіки Волинської ОДА – Дика Г. А. (мама випускниці).

Duplom 2012_8Першими отримали свою дипломи ті студенти, які протягом 5-ти років в університеті не лише на відмінно навчалися, але й брали активну участь в науковому та громадському житті факультету. Таким студентам проректор Луцького НТУ Бондарський О. Г. вручив дипломи магістра, спеціаліста та нагородив відповідними грамотами.

Duplom 2012_6

Голова Держголовслужби України у Волинський області – Малиновський В. Я. привітавши «винуватців» дійства із завершенням навчання в університеті та вручивши дипломи магістрам, кликав кращих випускників на державну службу, зокрема в «президентський резерв», до роботи в органах місцевого самоврядування. Приємно, що таких студентів на факультеті чимало. Це засвідчив і випуск 2012 – кожен 7-мий випускник завершив навчання з дипломом з відзнакою.

Duplom 2012_5Duplom 2012_4

Щирою була подяка професорсько-викладацькому складу факультету бізнесу від батьків випускників, а також і від самих випускників, які зазначили, що «сьогодні – це свято, а завтра  — уже більше не буде першої пари, не будуть викликати в деканат…».

Хвилюючими та по-батьківськи щирими були слова вітання та настанови для випускників тих педагогів, що окрім своїх знань, досвіду, наукової мудрості, віддали їх частину своєї душі – декана факультету бізнесу Божидарніка Т.В. та завідувачів випускаючих кафедр – Морохової В.О., Ковальської Л.Л., Черчик Л. В., Савош Л. В.

Duplom 2012_1

Привітати зі святом свої старших друзів також прийшли і студенти молодших курсів, подарувавши випускникам запальний танець та романтичну пісню.

Duplom 2012_2