Вітання з початком навчального року
Понеділок, 01 вересня 2014, 05:36

1 09_2014_f.jpgВітаємо професорсько-викладацький склад і студентів факультету бізнесу Луцького НТУ з початком нового навчального року.

Особливі вітання першокурсникам. Ви увійшли у прекрасний світ студентства, маєте змогу дізнатися нового, стати учасниками визначних подій. Однак, найголовніше ваше завдання – сумлінно навчатися, серйозно відноситися до навчальних занять уже з перших днів. Використовуйте кожну хвилину, кожний час і день перебування в університеті для особистого розвитку та самовдосконалення: будьте дисциплінованими, високоорганізованими, беріть участь у науково-дослідній роботі, виявляйте активність у суспільному житті університет, щоб стати професіоналами в обраній спеціальності й справжніми громадянами.

Впевнені, що приєднавшись до нашої дружньої родини, ви докладатиме максимум зусиль, щоб стати гарними студентами, гідно витримати всі труднощі, що очікують на вас. Від наших з вами знань і професійних якостей також залежить майбутнє нашої прекрасної України.

Бажаємо усім успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків.

Нехай цей рік буде мирним, плідним, активним, цікавим та радісним!

Деканат факультету бзнесу