ШАНОВНІ СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ БІЗНЕСУ!
Неділя, 01 червня 2014, 12:09

imagesДозвольте щиросердно привітати Вас із Міжнародним днем захисту дітей. Розуміємо, що із-за віку, життєвого досвіду та труднощів, які декому з Вас довелося пережити в своєму житті, рано залишившись без батьківської турботи та опіки, Ви можливо давно стали дорослими, а в когось уже з’явилися й власні діти. Проте, ми щиро віримо, що наш Луцький НТУ хоч частково став для Вас другою домівкою, а факультет бізнесу – місцем, де Вас завжди вислухають, підтримають та по батьківські порадять й спровадять у справжнє доросле життя.

Впевнені, що лише об’єднавши наші зусилля, ми зробимо все, аби захистити Вас, уберегти від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, викладачів, залежить те, як складеться доля кожного з Вас, а відтак – якісно нового покоління українців.

Бажаємо Вам, дорогі друзі, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Побільше  Вам  завзяття  й  оптимізму, усміхненості  й  іскорки  в  очах. Нехай здійсняться всі Ваші мрії, задуми, а здача літньої заліково-екзаменаційної сесії стане лише приємним задоволенням!

З повагою професорсько-викладацький склад

та деканат факультету бізнесу