Школярі завітали в гості на факультет бізнесу
Понеділок, 05 травня 2014, 16:45

20140429 14451829 квітня 2014 року керівник факультативного курсу «Фінансова грамотність» Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука, к.е.н., доцент кафедри економіки та підприємництва Луцького НТУ Людмила Павлюк запросила своїх вихованців на екскурсію до Луцького НТУ.

Зустріла школярів заступник декана факультету бізнесу Надія Хвищун, які ознайомила їх з аудиторіями та лабораторіями корпусу № 3 по вул. С. Ковалевської. Найбільше зацікавлення викликала ауд. 226, яка, дякуючи зусиллям деканату ФБ, студентського профкому Луцького НТУ, дизайнера Зоряни Рубан та студентів ІІІ курсу спеціальності «Дизайн», стала сучасною, європейською аудиторією. Не менші емоції викликала також аудиторія 206, де гості мали змогу відпочили в зручних м’яких кріслах, мріючи про те, як вони будуть тут навчатися.

Заступник декана факультету бізнесу Надія Хвищун розповіла про університет та факультет бізнесу зокрема, акцентувавши увагу про можливості, які чекають на студентів під час навчання в Луцькому НТУ.

Школярі залишили університет дуже задоволеними та висловили подяку оргнізаторам за цікаві відвідини.

Людмила Павлюк

к.е.н., доц. кафедри економіки та підприємництва