Любі наші!
Четвер, 06 березня 2014, 14:27

8bereznyaЛюбі наші!

Щиро вітаємо Вас із міжнародним днем Жінок!

Віки і тисячоліття світової історії осяяні Вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість Ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Від усієї душі бажаємо Вам величезного жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч із Вами завжди будуть лише гідні люди! Бажаємо, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю та сердечним спокоєм!

З повагою, чоловіки-викладачі та студенти факультету бізнесу.