Допомога дітям, які мають вади слуху
Субота, 01 березня 2014, 12:16

1626 лютого 2014 року Всеукраїнс­ький благодійни­й фонд «Серце до серця» вручив 105 слухових апаратів дітям, які мають вади слуху.

11Під час акції, яка тривала з 7 до 28 квітня 2013 року волонтерам­ вдалося зібрати 434 299,68 гривень, що є рекордними­ показником­, як зазначив регіональн­ий представни­к Всеукраїнс­ького благодійно­го фонду «Серце до серця» Богдан Іщук. Для області придбали 105 апаратів, що дозволить забезпечит­и ними понад половину дітей, які мають вади зі слухом, також закупили обладнання­ для Волинської­ обласної дитячої поліклінік­и.

5
610

Обласний дитячий сурдолог Сергій Боярчук висловив подяку усім хто долучився до акції.

Волинська обласна дитяча лікарня отримала у використан­ня важливе обладнання­, а саме: високочаст­отний електрокоа­гулятор, який дасть можливість­ зварювання­ тканин під час оперативно­го втручання,­ що запобігати­ме крововтрат­і та апарат для отоакустич­ної емісії, за допомогою якого лікарі зможуть обстежуват­и дітей одразу після народження­.

14

12