Фізична культура на факультету бізнесу та факультеті обліку і фінансів — наймасовіша в університеті
Понеділок, 25 листопада 2013, 10:57

Фото0462Протягом 21–22 листопада 2013 р. в університеті проходила ХІІІ спартакіада «Здоров’я» серед викладачів та співробітників Луцького НТУ. До програми спартакіади були включені наступні види спорту: міні-футбол, баскетбол, волейбол, плавання, шахи, силові види. Команда факультету бізнесу виступила в об’єднаній збірній команді разом із факультетом обліку та фінансів. Від факультету бізнесу заявлено для участі в спартакіаді 33 працівника.

Слід відмітити, що загалом виступ команди можна назвати успішним. Так, команда ФБ та ФОФ посіла ІІ загальнокомандне місце. У видах змагань наша збірна команда розмістилася на ІІ місці в міні-футболі, баскетболі, волейболі, силових змаганнях, шахах.

грамотаЗдоров 8 грамотаЗдоров 3
грамотаЗдоров 4 грамотаЗдоров 5
грамотаЗдоров 6 грамотаЗдоров 7

Найвища сходинка п’єдесталу підкорена спортсменам факультету в плаванні.

грамотаЗдоров 1
Натомість, зважаючи на масову участь працівників обох факультетів, збірна команда отримала І місце в номінації «Масовість», за що й отримала міні-кубок.

грамотаЗдоров 2 Фото0463
Вітаємо викладачів та співробітників факультетів із успішним виступом на спартакіаді й зичимо спортивного здоров’я й довголіття