80-річниця Голодомору 1932–1933 років в Україні
Понеділок, 25 листопада 2013, 10:46

Golokost23 листопада 2013 р. уся світова спільнота відзначатиме 80-ю річницею Голодомору 1932–1933 років в Україні. Ця чорна сторінка в історії нашої держави стала справжньою трагедією національного масштабу. Пам'ять про голодомор слід пронести крізь віки, задля збереження власної ідентичності та історичної пам’яті. Це те, що суттєво знищило наш людський потенціал, вбило кращі генетичні риси господарності та патріотичності.

З нагоди цієї жалобної дати на факультеті бізнесу організовано тематичну виставку. З архівними документами, фотоматеріалами можна ознайомитись у читальному залі бібліотеки учбово-лабораторного корпусу на вул. С. Ковалевської, 29. В академічних групах факультету тематика інформаційно-виховних годин орієнтована на вшанування пам'яті жертв голодомору в Україні.