Маркетинг англійською мовою!!!
Четвер, 26 вересня 2013, 04:45

volonteryПочинаючи з 25 вересня щосереди в ауд. 104 по вул. С. Ковалевської на IV–V парах  студенти факультету бізнесу мають змогу відвідувати курс «Маркетинг», який буде вести волонтерка Корпусу Миру Мішель Тодд спільно з доцентом Герасимяк Нелею.

Перше заняття було проведено на високому рівні у формі активного діалогу зі студентами та зі застосуванням мультимедії та американських методик викладання.

Заняття розпочалося з побудови будинку з правилами. Основні правила: будь пунктуальним, вимикай мобтелефон, поважай думку іншого, піднімай руку, коли бажаєш висловити думку, та сама основна умова — будь позитивним.

Студенти заповнювали невеличку анкету про себе та наклеювали її на будинок. Крім того, в процесі викладання лекції з дисципліни «Маркетинг» було проведено лотерею. Студенти з виграшними номерами отримали цінні подарунки. Така практика проведення першого заняття поширена у США.

В цілому аудиторія активно підтримувала діалог з викладачами.

Інна Форманюк, студентка групи УІД-51: «Перші враження після лекції маркетингу англійською надзвичайні. Було дуже цікаво. Мені сподобалась Мішель, привітна та приємна, вона швидко знайшла контакт з аудиторією, вона гарно пояснює.   Весь матеріал був доступно поданий, терміни та незрозумілі слова  Мішель  пояснювала на прикладах. Я з радістю піду на наступну лекцію. Атмосфера на парі була теплою, всі вільно спілкувались, пропонували свої ідеї щодо деяких питань. Рада, що університет надав  можливість пройти курс маркетингу іноземною мовою.»