Молодь Волині навчали “секретам” написання успішного гранту
Четвер, 26 вересня 2013, 04:34

125 вересня 2013 року кілька викладачів та студентів факультету бізнесу Луцького НТУ були запрошені до затишного конференц-залу  «ВолиньМедіа» на цікаву зустріч на тему «Підвищення ефективності роботи молодіжних проєвропейських організацій через підготовку та втілення ініціатив на проектних засадах».

Гостем і лектором заходу був Володимир Брущенко, виконавчий директор Євроклубу “Право і захист”. Це організація, яка основною своєю метою ставить захист прав, свобод і законних інтересів своїх членів, сприяння інформуванню й вихованню молодих людей в дусі спільних європейських цінностей, встановлюючи партнерські стосунки із європейськими молодіжними неурядовими організаціями.

У рамках заходу Володимир Брущенко у формі діалогу та використовуючи багатий особистий практичний досвід навчав громадських діячів та активну молодь Волині “секретам” написання успішного гранту, правилам роботи з грантодавцями, основним законам проектного менеджменту. Крім цього, було проведено ряд практичних вправ задля закріплення здобутих навичок і знань.

2Приємно відмітити, що Володимир Брущенко досить позитивно відгукнувся про студентів факультету бізнесу Луцького НТУ, які постійно під час тренінгу вносили цікаві та креативні ідеї з чіткими, часто інноваційними, механізмами реалізації майбутніх проектів.

Зустріч була проведена у рамках проекту «Діалог з успішними громадськими діячами», що реалізовує ВОГО «Фонд місцевого розвитку». Метою даного проекту є спонукання представників громадського сектору і молодих людей Волині до активної діяльності й гуртування задля розвитку своєї країни і посилення таким чином їхньої ролі в суспільстві.