Вітання в день народження декану факультету бізнесу від співробітників
Середа, 24 квітня 2013, 22:01

Шановний Тарасе Вікторовичу!

kvituУсі ми, колеги, однодумці, щиро вітаємо Вас з Днем народження.

За час спільної роботи мали змогу пізнати Вас не тільки як компетентного керівника, знаючого і вправного фахівця, але і як сучасну енергійну, веселу, товаристську людину, яка вміє вислухати і порадити, пожартувати і спитати, пожурити й захистити, бути вимогливим і добродушним водночас.

Від усього серця бажаємо Вам козацького гарту, духовних і фізичних сил, любові та добробуту в родинному колі. Хай дорога життя квітчається вагомими успіхами, повагою людей, міцним здоров'ям та гарним настроєм.

Також бажаємо, щоб поряд з Вами завжди була працьовита, віддана, випробувана та вірна команда. Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищає Вас від життєвих негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

З найщирішими побажаннями,

колектив факультету бізнесу