Вітання!!!
Четвер, 11 квітня 2013, 11:02

vitannjaШановні колеги, дорогі студенти і випускники!

Щиро вітаю вас з 5-ою річницею надання Луцькому державному технічному університету статусу національного!

Висловлюю вам слова глибокої поваги та шани за вашу працю, підготовку висококваліфікованих фахівців із вищою освітою, особистий внесок кожного у становлення та подальший розвиток нашого навчального закладу, зміцнення його матеріальнотехнічної бази, проведення змістовного дозвілля.

Завдячуючи вашій наполегливій праці, нам вдалося пройти шлях від відділення загальнотехнічного факультету Київського автомобільно-дорожнього інституту (КАДІ) до знаного не лише на Волині та Україні, а й за кордоном – університету, що має найвищий рівень акредитації і національне визнання.

Ми пишаємося тим, що серед багаточисельної когорти наших випускників є академіки, професори, доценти, заслужені діячі науки і техніки, заслужені працівники освіти, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, державних підприємств та установ, бізнесових та банківських структур, громадських організацій та благодійних фондів.

Низький уклін всім вам, шановні мої колеги, за ваш професіоналізм та підвищення авторитету нашої «Альма-матер». Щастя вам, міцного здоров’я, натхнення і творчих успіхів!

З повагою, Віктор Божидарнік,
ректор Луцького НТУ