Результати проведення ІІ Регіональної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «
Субота, 31 березня 2012, 06:50

kinah 23 березня 2012 року на кафедрі менеджменту та маркетингу факультету бізнесу Луцького національного технічного університету відбувалася ІІ Регіональна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Актуальні проблеми менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки України», в якій взяло участь понад 100 учасників.

Робота конференції відбувалася за шістьома секціями:

Секція 1. «Теорія та практика менеджменту підприємств».

Секція 2. «Регіональне управління».

Секція 3. «Маркетингове управління підприємствами».

Секція 4. «Управління виробничими системами».

Секція 5. «Інноваційно-інвестиційні засади розвитку підприємств».

Секція 6. «Менеджмент персоналу».

dekanВ конференції прийняли участь представники регіональних управлінських та бізнесових структур. З вітальною промовою зустріли учасників та гостей заходу декан факультету бізнесу Луцького національного технічного університету, к.е.н., доцент Т. В. Божидарнік, завідувач кафедри менеджменту та маркетингу, к.е.н., професор В. О. Морохова, директор будівельного гіпермаркету «Нова лінія» В. В. Мозоль та завідувач сектору економічного аналізу головного управління агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації Л. О. Гасуха. Почесні гості підкреслили актуальність та необхідність наукових напрацювань в напрямі інноваційного розвитку менеджменту.

За результатами виступів учасників ІІ Регіональна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Актуальні проблеми менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки України» було визначено 3 переможців, що нагороджені грамотами 1, 2 та 3 ступенів.

І місце — Кінах Ірина, Луцький національний технічний університет;

ІІ місце – Мовчаренко Марія, Чернігівський державний інститут економіки і управління;

ІІІ місце — Кубай Юлія, Луцький національний технічний університет.

nagorodgennja Ще 17 учасників конференції були відмічені грамотами та подарунками від організаторів в трьох номінаціях:

«За оригінальність наукового дослідження та активну участь у конференції» — Мирончук Ольга;

«За використання інноваційних підходів у науковому дослідженні та активну участь у конференції» — Харковець Лідія;

«За прикладний характер наукового дослідження та активну участь у конференції»Сай Ольга.

Інші виступаючі отримали подяки за змістовну доповідь та активну участь у конференції.

Учасники конференції і запрошені представники влади і бізнесу відмітили високий рівень підготовки та проведення заходу організаційним комітетом. Широкий спектр наукових інтересів, актуальність та глибина робіт засвідчили про потужний потенціал молодих дослідників. Цьому сприяло функціонування на кафедрі наукових шкіл та наукових студентських гуртків. Конференція стала справжньою школою для молоді, що прагне присвятити своє життя науці, вона дала можливість апробувати свою роботу і стала святом творчого спілкування для майбутніх науковців всієї України.

mo-chernigivВраженнями про ІІ Регіональну наукову конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених «Актуальні проблеми менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки України» поділилися учасники. Мовчаренко Марія, студентка третього курсу (Чернігівський державний інститут економіки і управління) «Луцьк зачарував мене поєднанням європейської вишуканості та щирої української гостинності. Я вперше приймала участь в науковій конференції за межами рідного міста Чернігова і була приємно вражена організацією проведення заходу та вдалими виступами своїх колег з Луцька. Саме здійснення таких наукових досліджень молодими спеціалістами надають впевненість в розвитку економіки країни та кращому майбутньому. Щиро дякую вам за запрошення».

kybajКубай Юлія, студентка третього курсу (Луцький національний технічний університет) «Однозначно можна сказати, що конференція була організована на досить високому рівні. У журі були запрошені директор гіпермаркету будівельних матеріалів «Нова лінія» Мозоль В. В. та завідувач сектору економічного аналізу головного управління агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації Гасуха Л. О., які задавали учасникам слушні запитання та надала поради щодо продовження наукової діяльності. На конференцію також приїхали студенти з Ковеля та Чернігова, які презентували цікаві доповіді. Усі 20 учасників пленарного засідання запропонували до уваги присутніх змістовні та оригінальні наукові доробки, що були доповнені презентаціями. Досить багато студентів факультету бізнесу відвідали конференцію, були активними, і не лише уважно слухали колег, але й задавали питання щодо проблем, які їх зацікавили. Я вважаю, що проведення конференцій є чудовим способом для студентів проявити себе, дослідити ті теми, які не обговорюються під час занять на парах та здобути нові знання. Тож, маю надію, що такі заходи будуть проводитись у нашому університеті і надалі, а їхніми учасниками будуть ставати не лише студенти та молоді науковці Луцького національного технічного університету та інших міст України, а й молодь інших держав».

Деканат факультету бізнесу висловлює щиру подяку директору Луцького будівельного гіпермаркету «Нова лінія» В. В. Мозолю за надану підтримку в організації конференції.

Доцент кафедри менеджменту та маркетингу Герасимяк Н. В.