ДИПЛОМ МАГІСТРА – ДИПЛОМ МОЖЛИВОСТЕЙ ТА ПЕРСПЕКТИВ!
П'ятниця, 15 лютого 2013, 18:24

УІД2 лютого у святковій гостинній залі Луцького національного технічного університету відбулося урочисте вручення дипломів магістрам.

Взимку цього року факультет бізнесу випустив  дипломованих магістрів:  33 — денної форми навчання та 52 — заочної. 18 - з відзнакою.
Дипломи отримали випускники трьох  спеціальностей – «Управління інноваційною діяльністю», «Менеджмент і адміністрування» та «Логістика».

На святі були присутні  ректор Луцького НТУ Віктор Божидарнік, керівники магістерських програм, завідувачі кафедр, батьки, рідні та близькі випускників.

Урочисте зібрання відкрив та привітав студентів з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів «магістра» декан ФБ Тарас Божидарнік.

Щирі слова настанови на майбутнє пролунали від завідувача кафедри економіки та підприємництва Любові Ковальської. Сердечно привітала випускників із закінченням навчання, побажавши їм зайняти гідне місце в житті та успішно реалізувати себе в професійній діяльності завідувач кафедри менеджменту та маркетингу Валентина Морохова.

Зворушливі, теплі слова, сповнені глибокої поваги та вдячності, присвятили рідному факультету, керівникам магістерських програм,  кураторам, викладачам, батькам та одногрупникам і випускники. Адже саме ці люди створювали комфортні умови для високопродуктивного навчання та надавали можливість отримати освіту, підтримували та допомагали. Щирі слова вдячності та вітань керівництву, професорсько-викладацькому складу  лунали і від батьків, які прийшли розділити радість у цей день зі своїми дітьми.

Захоплюючий відеоряд на екранах, пісенні композиції від студенток ФБ Яни Савіної, Олі Міщур, квіти і сяючі посмішки у залі – це все створювало атмосферу піднесення, незабутніх миттєвостей життя. Свято закінчилося, попереду бурхливе життя. Але святкові, піднесені емоції, приємні спогади про навчання залишаться у випускників на все подальше життя.

Вітаємо вас, дорогі випускники! Бажаємо упевненості в собі, непохитно вірити у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю!

Слово випускникам:viktoriya ishchuk

Вікторія Іщук:  «Чому обрала дану спеціальність?  Тому, що логістика порівняно новий напрям підготовки магістрів у нашому університеті та й на ринку праці досить багато вакансій з цієї спеціальності. Мрію працювати за фахом та знайти роботу,  яка приносила б задоволення та можливість професійно рости і удосконалюватись. А ще  планую продовжити  навчання в аспірантурі.

Для мене найулюбленішою серед викладачів є завідувач кафедри економіки та підприємництва, доктор економічних наук, професор Любов Ковальська. Вона є  успішним та відповідальним керівником, втілення розуму, чарівності, оптимізму та добра в одній людині. Загалом, усі викладачі ФБ не лише висококваліфіковані спеціалісти, а й  талановиті, розуміючі та просто добрі люди. За що їм велика подяка.

Студентські роки – найкращі, а кожен день їхнього життя –  окрема цікава історія, яку я згадую з посмішкою на обличчі та вже сумую за цим чудовим періодом».

miroslava torbina 2Мирослава Торбіна: «Студентське життя  — це завжди чудово, прекрасно та загадково. Всі ці роки залишаться у нашій пам’яті як найпрекрасніші, а люди, котрі супроводжували – найкращими. Насамперед, від усієї групи хочу подякувати викладацькому складу за  безмежне терпіння, надійну підтримку та відкриті серця. Адже саме вони доклали багато сил для нашого росту, досягнень та особистості в цілому. І тепер ми, вже дорослі, освіченні та цілеспрямовані випускники Луцького НТУ. Дякуємо усім викладачам за те, що були, є і завжди будуть з нами.

Мої плани на майбутнє постійно змінюються, залежно від досягнутої цілі. На даний момент, я приватний підприємець, маю свій флористичний магазин і планую розвиватися й надалі у цій сфері.

А спеціальність «Управління інноваційною діяльністю» приваблива для мене своєю неординарністю і багатогранністю. Вона нова і тому конкурентоздатна, вона доцільна і потрібна у всіх сферах діяльності, що є важливим показником успіху».

taras reus1  Тарас Реус: «Це моя друга вища освіта у Луцькому національному технічному університеті. Сьогодні працюю економістом та аналітиком на ТзОВ «Волинь-зерно-продукт».

У нас була дружня група, усі дні студента і екватор святкували завжди разом. Про університет лишились лише теплі і приємні спогади. Тут найулюбленіші викладачі і кожен вніс якийсь  певний вклад для мене. А  ті, котрі були суворішими і вимогливішими, загартували характер і стійкість. Особливе дякую, своєму науковому керівнику Ірині Вахович, Любові Ковальській, Валентині Мороховій. та нашому декану Тарасу Божидарніку».

Інна Троцюк