Вітання від випускників з нагоди свята ще більш цінне та хвилююче!
Написав Деканат факультету бізнесу
Понеділок, 08 жовтня 2018, 06:35
З нагоди Дня працівника освіти випускники факультету привітали своїх улюблених викладачів (джерело — громадсько-політична  газета «Вісті Ковельщини»)

3e1776a97be2852e21c996ec68e29924 300 0 0
Невичерпного ентузіазму та оптимізму!
Одним із кращих серед вищих навчальних закладів Волині по праву вважається Луцький національний технічний університет, котрий користується неабиякою популярністю і серед випускників нашого міста. Перлиною ж цього університету сміливо можна назвати кафедру товарознавства та експертизи в митній справі, яка готує майбутніх митних брокерів, експертів, товарознавців, спеціалістів у галузі захисту прав споживачів, торгівлі та митного регулювання зовнішньо-економічної діяльності підприємств і т. д.
Та найбільшою гордістю навчального закладу є, звичайно ж, його викладачі, 100 відсотків з яких — доктори та кандидати наук, які застосовують сучасні підходи до навчання і виховання студентів. Професія викладача поєднує у собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і виправдану суворість.
Дорогий наш професорсько-викладацький склад кафедри товарознавства та експертизи в митній справі! Ми високо цінуємо  щедрість Ваших люблячих сердець, Ваші терпіння і розуміння, відданість справі і любов до нас, студентів! Щире Вам «спасибі» за те, що Ви є, за те, що вклали в нас чимало знань і старань, за те, що ніколи не шкодували своїх сил, емоцій, часу і турботи. Віримо, що добро, яким Ви щедро обдаровуєте нас, повернеться до Вас сторицею.
Сердечно вітаємо Вас із професійним святом — Днем працівників освіти! Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих років успішного викладання, невичерпного ентузіазму та оптимізму, світлого щастя в житті і добрих чудес на шляху! Нехай Вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша подяка!
Допоки Сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти
І днем грядущим від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А Ваші мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!
З повагою та вдячністю —
магістри спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” спеціалізації “Товарознавство та експертиза в митній справі” Луцького НТУ.