Отримай грант або стипендію на навчання за участь у Конкурсі студентських робіт 2018
Написав Деканат факультету бізнесу
Вівторок, 02 жовтня 2018, 19:58

QIP Shot - Screen 211Студентам 2-6-го курсів усіх Вищих навчальних закладів України пропонується прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт, що проходить за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України.

Це чудова можливість проявити свої здібності в науковій роботі та розширити власні знання про розвиток країни. Для участі у конкурсі потрібно написати статтю-дослідження на тему: “Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій”, що може охоплювати маркетинг, управлінську та інші сфери.

До конкурсу допускаються натхненні студенти будь-яких напрямків та форм навчання.

Переможців визначатиме журі конкурсу, що складатиметься з наукових співробітників, представників бізнесу та роботодавців.

Призовий фонд конкурсу складає 27 000 грн, які будуть розподілені між трьома переможцями у фіналі конкурсу.

Подання готової наукової праці може здійснюватися до грудня 2018 року. Конкурс складається з трьох етапів. Детальніше про умови та підсумки кожного з етапів можна дізнатися на офіційній сторінці конкурсу. Бажаємо успіху!

Організатором конкурсу виступає український хостинг-провайдерHyperHost.UA