Вручення дипломів магістра на факультеті бізнесу
Четвер, 07 лютого 2013, 06:54

УІД2 лютого 2013 року на факультеті бізнесу Луцького національного технічного університету відбулося в черговий раз вручення дипломів магістра для студентів спеціальностей «Управління інноваційною діяльністю», «Менеджмент і адміністрування» та «Логістика».

Після напружених державних іспитів, захисту магістерських робіт факультет бізнесу сьогодні випускає 85 (з них 33 чол. денної та  52 чол. заочної форми) магістрів з управління інноваційною діяльністю, магістрів з менеджменту і адміністрування, макгістрів з логістики.

Присутніми на урочистому врученні дипломів магістра студентам факультету бізнесу були випускники, їх батьки, друзі.

Першим привітав випускників ректор  Луцького НТУ – Божидарнік В.В. та вручив дипломи магістра 11 випускникам денної форми навчання та 7 — заочної форми, які протягом навчання в магістратурі навчалися лише на відмінно.DSC 0723

Щирою була подяка професорсько-викладацькому складу факультету бізнесу від батьків випускників, а також і від самих випускників.

DSC 0832DSC 0827

Хвилюючими та по-батьківськи щирими були слова вітання та настанови для випускників тих педагогів, що окрім своїх знань, досвіду, наукової мудрості, віддали їх частину своєї душі – декана факультету бізнесу Божидарніка Т.В. та завідувачів випускаючих кафедр – Морохової В.О. та Ковальської Л.Л.DSC 0787

Привітати зі святом свої старших друзів також прийшли і студенти молодших курсів, подарувавши випускникам романтичні пісні з побажанням добра.