«Кращий студент Луцького НТУ» — реєстрацію продовжено!
Написав Деканат факультету бізнесу
Неділя, 11 березня 2018, 13:53

QIP Shot - Screen 155В Луцькому НТУ продовжено реєстрацію на конкурс «Кращий студент Луцького НТУ».

DEADLINE — 17 березня

Серед номінації   — кращий студент факультету (напр. «Кращий студент факультету бізнесу»),

Кращий студент- громадський діяч,

Кращий студент — митець,

Кращий студент — науковець,

Кращий студент — спортсмен.

Якщо ти пов’язуєш свою діяльність з вивченням основ економіки, маркетингу, умієш генерувати перспективні ідеї і перетворювати їх в конкретні бізнес-плани, вчишся розробляти успішну бізнес-стратегію, вчасно помічаєш помилки і вміло їх виправляєш, бачиш поточну ситуацію і відрізняєш «порожню» бізнес-ідею від перспективної, то запрошуємо тебе взяти участь у конкурсі в номінації «Кращий студент-ФБ».

Все, що тобі потрібно зробити – це надати інформацію про тези, статті, наукові роботи, свої успішні стартапи чи інші здобутки в галузях економіки, маркетингу, менеджменту, міжнародної економіки, товарознавства/
Реєстрація тут  https://docs.google.com/file/d/1H52nPz3hklxX4mtfm7sgNSIIlMqLnYpe/edit?filetype=msexcel