«ПОВІР У СЕБЕ»
Написав Nadin
Четвер, 21 грудня 2017, 09:16

vvvvvvv

18 грудня на передодні свята Святого Миколая студенти групи ЕКс-21 разом з куратором Іриною Шубалою відвідали громадську організацію «Повір у себе», яка організовує навчання і дозвілля для понад 45 дітей з особливими потребами.

Ми вирішили також долучитися до здійснення дитячих мрій, подарувавши діткам подарунки та позитивні емоції на організованому з нагоди цього свята заході. У цей передсвятковий день студенти разом з дітками брали участь у різноманітних іграх, вирізували сніжинки з паперу, виготовляли новорічні ялинкові прикраси, намагалися максимально приділити увагу кожній дитинці. Це допомогло створити приємну дружню атмосферу, в якій дітки відкрилися по-новому.

uuuuuuu

Кожен з нас зрозумів, що може бути трішки чарівником і дарувати частинку своєї уваги, максимум добра та повне серце любові особливим діткам. Це дозволить розбити кригу байдужості до вирішення проблем соціально незахищених верств населення, насамперед дітей. Батьки, які були присутніми з дітками на святі, не стримували своїх щирих емоцій, бо обличчя діток сяяли від щастя.

Щиро дякуємо голові громадської організації «Повір у себе» Інні Гачуковій за допомогу в організації зустрічі та активну життєву позицію щодо вирішення проблем дітей з особливими потребами.

Доцент кафедри економіки

Ірина Шубала