Cтипендіальна програма ім. Стефана Банаха
Написав Деканат факультету бізнесу
Неділя, 21 травня 2017, 07:15

uvagaДо 23 червня (магістратура) і до 5 липня (аспірантура) триває набір заявок в рамках стипендіальної програми ім. Стефана Банаха на 2017/2018 н.р. Ця програма відкрита для українських студентів, які бажають навчатися на магістратурі або аспірантурі на технічних та економічних напрямках в республіці Польща. Розмір стипендії складає 1350 злотих щомісяця.

Детальна інформація щодо вимог до кандидатів та процедури на сторінці

Перелік польських ВНЗ які беруть участь в програмі:

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie • www.agh.edu.pl

Politechnika Białostocka • www.pb.edu.pl

Politechnika Częstochowska • www.pcz.pl

Politechnika Gdańska • www.pg.gda.pl

Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu • www.pr.radom.pl

Politechnika Świętokrzyska • www.tu.kielce.pl

Politechnika Koszalińska • www.tu.koszalin.pl

Politechnika Łódzka • www.p.lodz.pl

Politechnika Lubelska • www.pollub.pl

Politechnika Opolska • www.po.opole.pl

Politechnika Poznańska • www.put.poznan.pl

Politechnika Rzeszowska • www.prz.rzeszow.pl

Politechnika Śląska w Gliwicach • www.polsl.pl

Politechnika Krakowska • www.pk.edu.pl

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej • www.ath.bielsko.pl

Politechnika Warszawska • www.pw.edu.pl/engpw

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie • www.zut.edu.pl

Politechnika Wrocławska • www.pwr.wroc.pl

Akademia im. Jana Długosza w Częstochowiewww.ajd.czest.plна напрямку Inżynieria Bezpieczeństwa (specjalności: Bezpieczeństwo Techniczne lub Bezpieczeństwo Środowiska)

Вимоги до кандидата: бакалавр (навчання завершене в 2016 році або 2017 року) або студент останнього курсу бакалаврату в 2016 / 2017 н.р. Для студентів з Україні потрібне знання польської мови на рівні, який дозволяє вчитися в Польщі (підтвердили свою участь в курсах польської мови або свідоцтво про закінчення курсу польської мови або здача іспиту перед Державною комісією з сертифікації знання польської мови як іноземної)

Вступ: кандидат на навчання самостійно вибирає навчальний заклад і напрям навчання серед поданих. Кандидат зобов’язаний зареєструватися і виконати всі вимоги навчального закладу щодо вступу на вибраний напрям.

Анкета кандидата на навчання за посиланням http://buwiwm.edu.pl/rekrutacja_sb/

Кандидата на навчання зобов’язані доставити до консульських установ заповнену і підписану анкету з додатками: 1. описом дипломної роботи згідно специфікацій: 1,5–2 сторінок формату А4, шрифт 12, відступ 1,5; елементи опису: пропозиція теми, проблем і методів дослідження);

2. копія диплому бакалавра з додатком, або копія диплому магістра (для вступу в аспірантуру) або виписка отриманих оцінок і запланована дата завершення;

3. Свідоцтво про реєстрацію на вибраному напрямку дослідження в Польщі; або:

4. документ, що підтверджує зарахування на магістратуру як іноземця вказуючи, що умови фінансування зміняться, коли іноземець не отримає стипендію;

5. копія свідоцтва про хороше здоров'я;

6. копія закордонного паспорту;

7. копія документу про знання польської мови.

Документи, видані в іншій мові, ніж польський, повинні бути перекладені польською або англійською мовами. Крайній термін подачі заявок 23 червня 2017.

Мова навчання – польська.

Крайній термін подачі заявок 23 червня 2017.

Мова навчання – польська.

Партнери Луцького НТУ «Люблінська Політехніка» та Академія ім. Яна Длугоша в Ченстохові сприятимуть вступу студентам Луцького НТУ!!!

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь у відділ міжнародних зв`язків Луцького НТУ каб.220 тел. (0332) 74-61-50