Практичні поради від експертів в галузі HR
Написав Деканат факультету бізнесу
Середа, 03 травня 2017, 19:21

t 1 DSC 1940 127 квітня 2017 року викладачі кафедри менеджменту та маркетингу Луцького НТУ — проф. Божидарнік Т.В., доц. Стрижеус Л. В., ст. викл. Сидорук С. В. та ст. викл. Абрамова І.О. мали можливість відвідати WestHrForum 2017”, організований Бізнес-академією практичного менеджменту під патронатом VolWestGroup. Основною темою форуму стали питання, присвячені сучасним методам управління персоналом та HR-брендингу як запоруки успішності бізнесу.

West-forum 1

WEST-forum

Експерти у галузі HR розповідали про практичні «фішки», які здатні забезпечити ефективну роботу працівників та створити справжню команду на підприємствах.

Модератором форуму і водночас спікером був сертифікований консультант з управління СМС, кандидат психологічних наук, власник консалтингового центру СЕО Consulting СenterICРM, бізнес-тренер, експерт Володимир Малічевський, основний “меседж” якого стосувався актуалізації корпоративної культури як основного інструменту HR-бренду.

Як зауважив спікер, на сьогоднішній день у конкуренції акцент із боротьби за продукцію з новими споживчими якостями переміщається на персонал."Ми недавно користувалися Skype. Здавалось, що ще можна придумати? З'явився Viber, Messenger і т.д… Але людей, які це придумують – їх мало і ми за них воюємо",- розповідає Володимир Малічевський.

Співзасновниця львівської «HR-кав'ярні», менеджер з персоналу ДТЕП ІСТ-Захід Оксана Щур під час форуму поділилась практичним досвідом щодо формування лояльності до компанії працівників. На її думку, лояльність – це готовність працівника жертвувати чимось, ініціативність. Саме такі лояльні працівники забезпечують компанії прибутки.

Також заслуговували на увагу доповіді інших спікерів, зокрема:

-доктор економічних наук, Голова Ради директорів VolWestGroup Віктор Корсак розкрив практичне розуміння терміну корпоративна релігія;

-Анна Ковалевська (провiдний фахiвець вiддiлу консультування клієнтів Rabota.ua) озвучила тенденцій на ринку праці у 2017 році;

-провідний бізнес-тренер Корпоративного університету Нова Пошта Олександр Іванов описав шляхи комфортного звільнення працівників;

-директор з персоналу групи компаній «Астра Трейд» Андрій Галуша запропонував інструменти розвитку бізнесу, зокрема HR branding;

-Наталія Ісаєва (HR -експерт, консультант у сфері управління персоналом, бізнес-тренер)закцентувала увагу на прикладних аспекти методології Адізеса в HR.

Усі спікери вражали своєю харизмою та високим рівнем професіоналізму, тому варто подякувати організаторам за можливість дізнатись про прогресивні інноваційні підходи управління персоналом, познайомитись із результатами новітніх прикладних досліджень, обмінятись досвідом, отримати позитивні емоції та яскраві враження від спілкування з справжніми професіоналами у сфері HR.

Детальніше: http://pmba.com.ua/events/west-hr-forum-2017iak-tse-bulo

Ірина Абрамова,

ст. викладач кафедри менеджменту та маркетингу