ПІЗНАВАЛЬНА ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ З ФІНАНСОВИМ КОНСУЛЬТАНТОМ
Написав Nadin
Середа, 12 квітня 2017, 11:26

e5403b2f-1fe7-4ec3-9220-762d02e4c1e2

28 квітня 2017 року за сприяння професора кафедри економіки Надії Рудь відбулася зустріч студентів груп Екс-11 та УП-31 факультету бізнесу з незалежним фінансовим консультантом компанії OVB Людмилою Бугою.

Фінансовий консультант – один із самих високоприбуткових професій у всьому світі. Але допомагати людям планувати їх фінанси можна лише тоді, коли матимеш власний досвід в управлінні коштами.

Планувати фінанси не менш важливо, ніж планувати власний бізнес або майбутнє життя. Багато людей ретельно планують, наприклад, відпустку, але їм і в голову не приходить спланувати власні фінанси на тривалу перспективу, щоб через деякий час пожинати плоди цього планування. А між тим, використовуючи правило «заплати собі в першу чергу», кожна людина, може створити собі фінансовий потік, який принесе відчутні результати.

61778326-8a9b-4ea1-8b53-f1055bbb6b32В світі вже понад сто років існує професія Незалежний Фінансовий Консультант (Independent Financial Adviser), і послуги цих спеціалістів користуються великим попитом. Що може зробити фінансовий консультант для свого клієнта? В першу чергу, складає особистий фінансовий план та розробляє індивідуальну стратегію інвестування. Навіщо? Щоб знати, куди йдеш і коли зможеш туди прийти, якщо будеш рухатися у вибраному темпі.

Як відомо, гроші приходять до нас всього трьома способами.

Перший, найпоширеніший, найважчий та для більшості людей єдиний можливий – я працюю за гроші. Причому не дуже важливо, працюю на себе чи на «чужого дядю», головне тут, що я сам працюю, чи, як ще кажуть, «пашу, вкалую, надриваюся».

Другий спосіб – трохи легший: мені дали гроші (подарували, спадщина, знайшов на вулиці, пенсія). Не кожному цей спосіб доступний, не всім повезло одружитися з дочкою мільйонера чи отримати спадок від тьоті з Канади.

Третій спосіб найлегший та найприємніший – гроші працюють на мене, причому працюють 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Цей спосіб доступний КОЖНОМУ, проте не всі знають, як це зробити. Як, куди і скільки вкласти, як оптимально спрямовувати свої грошові потоки, щоб в будь-якій ситуації на фінансовому ринку не мати проблем з грошима – таке питання криза поставила перед більшістю людей.

Питань по проблемі фінансів справді дуже багато: як фінансово грамотно вести особистий (сімейний) бюджет; як правильно вибрати фінансові установи та фінансові продукти; що таке інвестування; навіщо інвестувати та як грамотно це робити; в які інструменти; скільки, коли, куди діваються гроші; чому їх постійно не вистачає; звідки можна дізнатися про надійність та реальний стан справ обраної фінансової установи; як створити фінансовий захист для себе та своєї родини.

Відповісти на ці та багато інших фінансових питань професійно, з точки зору фінансової грамотності допоможе фінансовий консультант. З його допомогою Ви створите фінансово грамотні стосунки з Вашими грошима. Мета фінансового консультанта – зростання рівня фінансової стабільності клієнта, підвищення його життєвого рівня, зростання добробуту.

Копера Катерина

Студентка групи ЕКс-11