Запрошуємо до участі у ІІ Чемпіонаті з вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge
Написав Надія Хвищун   
Вівторок, 11 квітня 2017, 04:52

sc-post-lntuВідкрито реєстрацію на другий Чемпіонат із вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge!

До участі в змаганнях організатори запрошують амбітних, сміливих студентів, які нестандартно мислять і готові починати будувати кар'єру та наполегливо працювати для реалізації власних професійних цілей.

20 квітня о 13:00 запрошуємо студентів 3–6 курсів на презентацію Чемпіонату. Ви дізнаєтеся про оновлений формат Чемпіонату, умови участі в змаганнях та можливості, які отримають учасники проекту. Також ви познайомитесь із кращими управлінцями українських компаній, які підтримують Smart Challenge, та поспілкуєтеся з ними про реалії сучасного бізнес-середовища, про те, які ж компетенції потрібно виховувати в собі, щоб мати шанс працювати й рости в командах топ-компаній України.

Подія відбудеться в аудиторії 37 за адресою: вул. Львівська, 75.

Цього сезону Чемпіонат підтримують провідні українські компанії: Modern-Expo Group, Nestle, Verallia Ukraine, Молокія, Artefact.St, VolWest Group.

Нагадаємо, Smart Challenge – змагання, спрямоване на виявлення і розвиток управлінських талантів через вирішення бізнес-кейсів (певних економічних, соціальних чи бізнес-ситуацій у компанії, які потребують вивчення, визначення проблеми та формування аргументованого рішення). Переможці і найактивніші учасники отримають можливість пройти практику, стажування чи корпоративне навчання в командах компаній-Партнерів, будуть запрошені на співбесіди та матимуть шанс на працевлаштування в провідних українських компаніях.

Для участі у презентації зареєструйтесь, будь ласка, за лінком: http://bit.ly/sc2-lntu

Фінал змагання відбудеться 20 травня.

Більше новин дізнавайтесь на сторінці проекту Smart Challenge у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/smartchallenge.com.ua/

Поділись з друзями

 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.