Представники факультету бізнесу провели тренінги на Любешівщині
Написав Надія Хвищун
Понеділок, 20 березня 2017, 11:21

unnamed p1Викладачі факультету бізнесу Луцького НТУ к.е.н., доц. Ірина Шубала, к.е.н., доц. Павло Кравчук, ас. Юлія Кулик та студентка спеціальності «Менеджмент» Ірина Охват відвідали Любешівський технічний коледж Луцького НТУ, Любешівський НВК та Залізницький НВК.

Профорієнтаційна робота є завершальною складовою психологічної та практичної підготовки учнів до їх правильної професійної орієнтації. Правильний вибір майбутньої професії приносить моральне задоволення, підвищує самооцінку та продуктивність праці.

unnamed p2 unnamed p3

Завдання профорієнтації полягало в ознайомленні учнів та студентів зі спеціальностями, за якими готують майбутніх спеціалістів, а також правилами їх набору. З-поміж значного числа ВУЗів та спеціальностей учням часто буває досить складно обрати правильний напрямок, враховуючи їх вміння, знання та індивідуальні особливості. У цьому допомогли тренінг на тему: «Лідер та лідерство», проходження психогеометричного тесту особистості та тестів на виявлення в них підприємницьких здібностей. Сприятлива атмосфера, активний діалог студентів та учнів з викладачами дозволили розкрити здібності у студентів, виявити в них приховані резерви.

Дякуємо за співпрацю директору Любешівського технічного коледжу Луцького НТУ Подерня-Масюк Юлії Андріївні, учням, студентам за їхню активність, цікаві ідеї, жагу до пізнання чогось нового та прагнення змінити світ навколо.

Юлія Кулик,

асистент кафедри підприємництва,