Краплинка щастя в святковий день
Написав Іванка Шевчук
Вівторок, 20 грудня 2016, 10:10

1234519 грудня в день Святого Миколая студенти-економісти груп ЕКс-11 та ЕКм-51 разом з доцентом кафедри прикладної статистики та економіки праці Іриною Шубалою з благодійною метою відвідали притулок для дітей в м. Рожище, який перебуває під опікою Волинської облдержадміністрації.

Переступивши поріг закладу ми відразу опинилися в затишному та привітному осередку де зустріла нас заступник директора Прокопчук Неля Аркадіївна, яка запропонувала розпочати наше знайомство з дітками у актовій залі. І ось наступила мить, коли один за одним почали заходити дітки та наповнювати дзвінким гомоном простору залу. Роздавши солодощі, печиво та фрукти, ми відразу розпочали цікаве спілкування. Дітки різного віку, але кожен з них має свою найзаповітнішу мрію, яка в майбутньому допоможе їм розкрити свої таланти. Дуже чуттєвою та захопливою була представлена вистава «Кайдашева Сім’я» вихованцями закладу.

1234568

12345679

1234890

Студенти досить активно проводили час з дітками: малювали, грали у настільний футбол, вирізали паперові сніжинки, розмальовували казкових героїв та просто спілкувалися на цікаві теми. Діти із задоволенням демонстрували свої таланти, хоч вони всі різні, але кожен мріє про казку. Цей вогник, який палає у їхніх очах доводить, що чужих дітей не буває, ми повинні ще з більшою відповідальністю підходити до вирішення будь яких питання цих діток, адже вони як ніхто потребують нашої уваги. Ця зустріч подарувала багато позитивних емоцій кожному з нас і надихнула ще більше робити добрих справ.

Доцент кафедри прикладної статистики та економіки праці

Ірина Шубала