Відбувся традиційний студентський науковий семінар з проблем і перспектив інноваційного розвитку
Написав Іванка Шевчук   
П'ятниця, 09 грудня 2016, 20:58

1За багаторічною традицією на початку грудня професор кафедри прикладної статистики та економіки праці, д.е.н., професор Рудь Надія Терентіївна проводить студентський науковий семінар на тему «Проблеми і перспективи інноваційного розвитку».

У поточному році, а саме 6 грудня, цей захід було організовано для студентів груп ЕП-11 та ЕПс-21, які вивчають навчальну дисципліну «Економіка та організація інноваційної діяльності».  

На науковий семінар, який відбувся в мультимедійній аудиторії кафедри прикладної статистики та економіки праці К203, студентами було підготовлено 19 наукових доповідей, з яких 10 були представлені слухачам у вигляді презентацій. За підсумками розгляду дві доповіді рекомендовано взяти за основу для написання наукової статті. 

2

Тематика семінару включала висвітлення широкого спектру напрямів інноваційної діяльності: соціального підприємництва (Савош К.), інноваційного підприємництва (Семенченко Ю.), освітнього потенціалу інноваційного розвитку (Грицина О.), інтелектуального потенціалу як основи інноваційної діяльності підприємства, венчурного фінансування інноваційної діяльності (Сахно Л.).

Розглянуто структурні інновації, а саме: аутсорсинг (Аухімік О.) та інноваційна інфраструктура (Тележинська Н.), маркетинг інновацій (Крисюк Н.). Питання зарубіжного досвіду впровадження інновацій в освіті (Басиста А.) та податкового стимулювання (Груй Ю.). 

Під час доповідей і обговорення студенти продемонстрували високий рівень володіння термінологією інноваційного розвитку, висловили цікаві та цінні пропозиції щодо вдосконалення різних аспектів цього процесу. Доповіді містили актуальну статистичну інформацію про стан і тенденції інноваційного розвитку як в Україні, так і за кордоном за останні 6 років, а також розкривали зарубіжний досвід вирішення цих проблем і можливості його застосування в Україні. 

aaaaaЗахід проходив в дружній атмосфері, Надія Терентіївна охоче ділилася зі студентами власним життєвим і науковим досвідом, надавала цінні поради, щоб кожен студент намагався максимально розкрити власний інноваційний потенціал у навчанні й подальшій професійній діяльності.

Олександр Шубалий,

завідувач кафедри прикладної статистики та економіки праці

Поділись з друзями

 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.