Викладачі факультету бізнесу в складі журі фестивалю фахової майстерності «Комерцфест»
Написав Надія Хвищун
Субота, 03 грудня 2016, 20:27

Resize of IMG 79402 грудня 2016 р. на базі Коледжу технологій, бізнесу та права проходив щорічний фестиваль фахової майстерності «Комерцфест». Для роботи в журі було запрошено викладачів кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Луцького НТУ — доцентів Олега Шегинського, Оксану Речун та Валентину Ткачук.

У конкурсах змагалися 6 команд із коледжів м. Луцька, м. Черкаси, м. Чернівці та м. Хмельницького. Студенти продемонстрували високий рівень теоретичних знань з товарознавства, артистичність, креативність і відмінне почуття гумору.

Resize of IMG 8247 Resize of IMG 8146

Організатори підготували складні та цікаві товарознавчі завдання, членам журі було приємно оцінювати гідний рівень знань учасників. Оскільки студенти коледжу – це і наші майбутні студенти, то тішитися їхніми успіхами було особливо приємно!

Деканат факультету бізнесу