Цікава екскурсія студентів факультету бізнесу на «Едельвіку»
Написав Іванка Шевчук
П'ятниця, 04 листопада 2016, 14:28

12У четвер 03 листопада 2016 року студенти груп ЕКс-11 та УП-31 факультету бізнесу разом з куратором доцентом кафедри прикладної статистики та економіки праці Іриною Шубалою відвідали провідне підприємство Волинської області з виготовлення одягу з українською вишивкою ПрАТ «Едельвіка». Це підприємство було засновано ще в серпні 1994 року, але тільки у 2001 р. на ньому організовано швейне, а у 2004 р. – ткацьке виробництва.

На даному підприємстві за рахунок використання якісної імпортної сировини організовано процес ткацтва тканини як одного кольору, так і в різнокольоровому оздобленні. На наступному етапі тканина проходить перевірку на якість та розкроюється на заготовки, з яких і починається пошиття того чи іншого виробу. Сьогодні практично увесь виробничий процес на підприємстві автоматизований.

11

В швейному цеху працює чимало швачок, кожна з яких відповідає за виготовлення готового виробу від початку і до кінцевого результату. Над розробкою моделей працює чимало молодих креативних дизайнерів та конструкторів, які своїми ідеями надають ще більшої яскравості та неповторності широкому асортименту різноманітних виробів-вишиванок.

Студенти зацікавились процесом набивки візерунку, який є цілкомавтоматизованим. На території підприємства працює фірмовий магазин де в повному обсязі представлено ряд вишитих виробів таких як: жіночі, чоловічі та дитячі сорочки, елегантні сукні та спідниці на різний смак.Untitled 25

Особливо звертають на себе увагу вироби з шерсті – це жіночі пальта та джемпери, які ще більше підкреслюють національний колорит. Слід відмітити, що дане підприємство працює на основі залучення й ефективного освоєння виключно національних інвестицій. З розповідей спеціалістів підприємства ми відчули гордість за нашого місцевого товаровиробника, продукція якого постійно презентує традиції не тільки Волині, а й усієї України на різноманітних закордонних виставках, зокрема у Канаді (м. Торонто), Польщі та інших країнах Європи.

Untitled 26Загалом екскурсія залишила багато позитивних вражень, а також вдалося досягти попередньої домовленості з керівництвом щодо можливості проходження студентами практики на базі даного підприємства та налагодження подальшої взаємовигідної співпраці.

Доцент кафедри прикладної статистики

та економіки праці