Працівники Луцького НТУ взяли участь у Міжнародному Інформаційному дні Програми ЄС ЕРАЗМУС+
Написав Надія Хвищун   
Неділя, 23 жовтня 2016, 20:36

20161021 15290221 жовтня 2016 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся Міжнародний Інформаційний день Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти, у рамках якого оголошено конкурс 2016 року Програми ЕРАЗМУС+: міжнародний вимір. Подача аплікаційних заявок до Програми триватиме до лютого 2017 року.

Організаторами Інформаційного дня стали Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Львівським національним університетом імені Івана Франка, у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.

20161021 152809Учасниками заходу були представники Національних Еразмус+ офісів та університетів із країн-учасників програми, зокрема з 4 регіонів: країн Західних Балкан, Східного партнерства, Середземномор’я, Середньої Азії; професори з Австрії та Франції, а також представники вищих навчальних закладів України. Участь у заході взяли також представники Луцького національного технічного університету: декан факультету бізнесу Надія Хвищун, доцент кафедри менеджменту та маркетингу Сергій Войтович та фахівець з проектної діяльності відділу міжнародних зв’язків Віктор Чубко.

Під час Інформаційної сесії для вищих навчальних закладів та інших зацікавлених організацій представлено структуру Програми ЕРАЗМУС+, правила участі українських вищих навчальних закладів у конкурсах Програми за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти» (колишня Програма Темпус), рекомендації з підготовки проектних заявок, пріоритети співпраці з ВНЗ у різних країнах.

Детальніше з Програмою ЕРАЗМУС+ та умовами участі ВНЗ у ній можна на офіційному сайті Програми http://erasmusplus.org.ua/

Поділись з друзями

 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.