Ярмарок професій в м.Дубно
Написав Надія Хвищун
Неділя, 23 жовтня 2016, 19:24

ц222320 жовтня 2016 року в Дубенському районному будинку культури відбувся Ярмарок професій. Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків в житті молодої людини. Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних  професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу під назвою «Ярмарок професій». Визначитися з цим вибором молоді щороку допомагають працівники служби зайнятості та освітяни.

12321До участі в проведенні заходу були запрошені представники навчальних закладів Рівненщини та Волині. Презентували Луцький національний технічний університет викладачі кафедри економічної теорії та міжнародної економіки факультету бізнесу к.е.н. Зелінська О.М., к.е.н. Галазюк Н. М., к.е.н. Кравчук О. Я.

До уваги випускників було запропоновано наглядну інформацію, роздано інформаційні матеріали про умови вступу, спеціальності та професії, терміни та умови навчання. Звернули увагу на інфраструктуру університету, наукову діяльність, проведення культурно – виховних заходів. Старшокласники долучалися до бесіди, задаючи різні запитання, а саме: про навчання, фізичне виховання, проживання в гуртожитку.

Ярмарок професій допомагає школярам  не тільки дізнатись про зміст і перспективи розвитку визначених професій, але й ознайомитись із формами і умовами їх отримання в навчальних закладах та реальними перспективами подальшого працевлаштування.