П’ята студентська літня школа «Сталий розвиток за участі громад»
Написав Надія Хвищун
Неділя, 12 червня 2016, 20:50

images mmmmІнформуємо Вас, що з 18 по 22 липня 2016 року в м.Кам'янець-Подільському Хмельницької області, відбудеться п’ята студентська літня школа «Сталий розвиток за участі громад».

Літня школа присвячена тематиці сталого розвитку громад у контексті цілей сталого розвитку ООН. Школа проводиться Освітньою мережею сприяння сталому місцевому розвитку за підтримки Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Умови участі:

Подаватися можуть студенти університетів-партнерів Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» починаючи з другого року навчання.

Подати заявку на участь у школі можна написавши мотиваційного листа, де має бути викладено, чому саме студент хоче взяти участь у школі і чому він\вона вважає, що школа буде для нього\неї корисна. Аплікаціна форма в додатку.

Заповнені форми мають бути надіслані до 30 червня 2016 за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . В темі листа слід вказати «Літня школа».

Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» покриває витрати учасників на проживання, харчування та проїзд (автобус, маршрутка, поїзд)

Мотиваційний лист Учасника п’ятої літньої школи «Сталий розвиток за участі громад»

18–22 липня 2016 р. м. Камянець-Подільський

ПІБ учасника

Вищий начальний заклад, спеціальність, курс

Контактні дані (телефон, електронна пошта)

Участь у тренінгах та семінарах (зазначити назву та рік)

Чи приймали ви участь у заходах Проекту ЕС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду»

Чи є досвід громадської участі в будь якому громадському об’єднанні;

Приклади Ваших ініціатив у розбудові громади, тощо (зазначить яке об’єднання, чим займаєтесь, описати досвід)

Чому саме Ви маєте взяти участь у літній школі «Мобілізація громад задля вирішення територіальних проблем». Як Ви застосуєте отриманні знання (мотиваційне есе, не більш 300 знаків)

Потребуєте чи Ви особи умови харчування (вегетаріанство, піст, тощо)