Волинський обласний конкурс студентських та учнівських наукових робіт
Написав Надія Хвищун
П'ятниця, 27 травня 2016, 20:09

images mmmmЗа підтримки Спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») оголошено Волинський обласний конкурс студентських та учнівських наукових робіт в сфері комплексного енергозбереження та енергоефективності. До участі в конкурсі приймаються студентські та учнівські дослідницькі роботи, в яких запропоновані креативні ідеї щодо раціонального використання наявних енергоресурсів та залучення альтернативних джерел енергії.

Вимоги до оформлення конкурсних робіт: презентація у форматі PowerPoint, текстовий опис проекту обсягом до 5 сторінок формату А4, з обов’язковим відображенням контактної інформації про учасників конкурсу (місце навчання, телефон, електронна адреса). Конкурсну роботу можуть подавати від 1 до 3 учасників.

Роботи необхідно подати до 15 червня 2016 р. включно до Обласного ресурсного центру громад, Київський майдан, 9, 832 оф. (Координатори Оксана Гузь (097 231 98 94) та Ірина Бойко (050 386 91 50) або Координатору Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку Луцького НТУ Оксані Урбан (050 523 78 42) на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою в темі КОНКУРС_ПРООН.

Результати конкурсу буде оголошено 17 червня 2016 р під час проведення ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Енергоменеджмент для забезпечення сталого розвитку громад».

Переможців буде нагороджено цінними подарунками.