РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ЗІ СТАЛОГО МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ ЛУЦЬКОГО НТУ ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ
Написав Надія Хвищун
П'ятниця, 06 травня 2016, 18:09

ф 128.04.2016 за адресою вул. Львівська, 75 в ауд. № 37 відбулося урочисте відкриття Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку Луцького НТУ за підтримки Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», координатором якого на громадських засадах призначено доцента кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Оксану Урбан.

index3334456За традицією офіційне відкриття розпочалося з Гімну України. З вітальним словом виступила Керівник відділу моніторингу та комунікацій Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Світлана Слабінська, яка розказала про особливості роботи Проекту з Луцьким НТУ, результати діяльності та перспективи роботи. Світлана Слабінська вручила цінний подарунок (планшет) студентці 5-го курсу спеціальності «Менеджмент організацій» Тетяні Літковець за перемогу в Конкурсі наукових студентських робіт зі сталого розвитку за підтримки Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у 2015 році.

Начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції Волинської обласної державної адміністрації Юрій Кресак розповів про особливості діяльності управління та запросив майбутніх випускників Луцького НТУ на роботу в сфері проектної діяльності.

Регіональні координатори Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у Волинській області Оксана Гузь та Ірина Бойко розповіли про можливості співпраці з Проектом у Волинській області.

index4545445Про головні напрямки співпраці Луцького НТУ з Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» розповіла Координатор Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку Луцького НТУ к.е.н., доцент Оксана Урбан.

Голова студентської ради Луцького НТУ Олексій Табачук та Голова студентської ради факультету бізнесу Луцького НТУ Ірина Охват розповіли про Студентські очікування від Проекту.

Загалом зустріч була насичена позитивізмом та приємними враженнями.

Після закінчення урочистої частини спільно прикріпили вивіску Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку спільно з Керівником відділу моніторингу та комунікацій Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Світланою Слабінською.

Тепер маємо багато креативних ідей.

Оксана Урбан,

к.е.н., доцент кафедри економічної теорії

та міжнародної економіки